Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód Syrynia wysoko pokonał Naprzód Czyżowice podczas inauguracji sezonu [ZDJĘCIA]

LKS Naprzód 32 Syrynia po 4 latach przerwy wraca do klasy okręgowej. W pierwszym spotkaniu sezonu 2023/24 zmierzył się na swojej murawie z LKS Naprzód Czyżowice.

Naprzód Syrynia wysoko pokonał Naprzód Czyżowice podczas inauguracji sezonu [ZDJĘCIA]

Przed meczem klub otrzymał od Państwa Gawędów, wójta Czesława Burka, przewodniczącego rady gminy Andrzeja Godoja, wice wójta Bogdana Burka oraz wiceprzewodniczącego Marka Szbesty puchar z okazji awansu do klasy okręgowej po 4 latach przerwy.

Drużyna gości już w pierwszej minucie spotkania zdobyła bramkę. Gospodarze długo nie czekali i od razu ruszyli z odwetem. Najpierw padł gol na wyrównanie, a chwilę później tablica wskazywała już wynik 2:1, który pozostał do przerwy. W drugiej części spotkania gospodarze poszli za ciosem i kontynuowali dobrą passę i zdobyli kolejne trzy bramki.

LKS Naprzód 32 Syrynia - LKS Naprzód Czyżowice 5:1 (2:1)

Bramki: Mateusz Bugdoł 3., Artur Kuczera 7., Mateusz Sowa 51., Paweł Paprocki 65., Marcin Dzierżęga 81. - Maciej Mioduszewski 1..

Żółte kartki: Bartosz Majszak, Radosław Szpak, Wojciech Szpak - Mateusz Buka, Radosław Grabarczyk, Bartosz Jęczmionka, Adrian Wierzgoń, Szymon Gardawski, Artur Kurasz, Artur Sosna.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KFC (78.31. * .25) 14.08.2023 11:50

~Cziken bardzo adekwatne porównanie. Co od siebie dałeś poza opłatą biletu na mecz? Na najbliższym spotkaniu klubu apeluj o zatrudnienie fotografa i kamerzysty, "bo ci się należy".
Meczy jest sporo w regionie i każdy pewnie chciałby relację ze swojego boiska. Jak widać w niektóre miejsca nie warto przyjeżdżać nawet na 45 minut bo i tak ktoś będzie niezadowolony. Inne kluby na pewno skorzystają.

~Cziken (193.93. * .244) 14.08.2023 07:48

kfc, rozumiem, że jak idziesz do restauracji na obiad, to po rosołku wychodzisz- bo po co być do końca. Rozumiem, że po grze wstępnej konczysz- bo po co czekać do końca? Przecież masz już ten swój przysłowiowy palec. Mecz też mogliśmy już skończyć w przerwie, bo przecież nie było już fotografa, to po co grać do końca?
Napisalem, że jak jest fotograf, to niech pstryka a nie nabija wyświetlenia, bo ma fotki z dwóch czy więcej meczy.
Ps. Miałem kiedyś Nicona, ale sprzedałem, bo nie miałem czasu pstrykać. Teraz mam jakiś tam smartfonek, bo telefoników już coraz mniej.

~KFC (78.31. * .25) 13.08.2023 22:44


~Cziken Dać palec to weźmie całą rękę. Zawsze możesz sam stanąć z aparatem (lub pewnie telefonikiem) lub zatrudnić kogoś na czas taki jaki sobie życzysz.

~Cziken (193.93. * .244) 13.08.2023 21:42

Fotki tylko z pierwszej połowy... Albo jedziesz na mecz albo wcale pani/e fotograf/ie! Zatrudnić więcej ludzi do pstrykania, bo człowiek chce pooglądać, a tu tylko 0.5 meczu