Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żużel. ROW Rybnik lepszy od Arged Malesy Ostrów Wielkopolski [ZDJĘCIA]

- W Ostrowie łatwo nie będzie. Jednak 51 małych punktów to coś, czego nikt nam nie zabierze i co już działa na naszą korzyść - informuje rybnicki klub.

Żużel. ROW Rybnik lepszy od Arged Malesy Ostrów Wielkopolski [ZDJĘCIA]Daniel Wojaczek
Choć mecz nie zaczął się po myśli "Rekinów", to później kibice ROW-u Rybnik mieli sporo powodów do radości.

Wyniki

ROW Rybnik - 51

9. Matej Zagar - 5+1 (2*,1,1,1)

10. Patryk Wojdyło - 11+1 (3,3,3,1,1*)

11. Patrick Hansen - 13 (3,2,3,3,2)

12. Lech Chlebowski - ns

13. Brady Kurtz - 10 (0,2,3,3,2)

14. Kamil Winkler - 1 (0,0,1)

15. Kacper Tkocz - 2 (1,0,1)

16. Jan Kvech - 9+1 (3,1*,1,3,1)

Arged Malesa Ostrów - 39

1. Oliver Berntzon - 1 (0,1,-,-)

2. Matias Nielsen - 10 (2,3,0,2,3,0)

3. Grzegorz Walasek - 11 (1,3,2,2,0,3)

4. Francis Gusts - 2 (2,0,0,-,-)

5. Tobiasz Musielak - 7+1 (1*,2,2,0,2,w)

6. Sebastian Szostak - 3+2 (2*,1*,0)

7. Jakub Krawczyk - 5 (3,0,2,0)

8. Jakub Poczta - ns

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].