Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Remis w Kobyli zdetronizował Koziołki [ZDJĘCIA]

W jednym z niedzielnych meczów II grupy C klasy w szranki stanęły ekipy Kobyli i Rudy Kozielskiej. Emocji w spotkaniu nie brakowało.

Remis w Kobyli zdetronizował Koziołki [ZDJĘCIA]FotoQbik

Było to spotkanie III kolejki drugiej grupy C klasy Podokręgu Racibórz. Zespół Płomienia w dotąd rozegranych spotkaniach zgromadził na swym koncie cztery punkty, co dawało mu piąte miejsce w tabeli. Ekipa Koziołków po dwóch zwycięstwach plasowała się na pozycji lidera. Dwupunktowa różnica powodowała, że w meczu tym wszystko mogło się wydarzyć. Obie ekipy były zdeterminowane do wygrania spotkania. Dla zespołu gości było to o tyle ważne, że już od kilku sezonów dawali z siebie wszystko, lecz w ostatecznym rozrachunku zabrakło czegoś, co pozwoliłoby postawić kropkę nad i. Z kolei Płomień po ostatnich nieudanych sezonach chciałby czym prędzej wrócić na wyższy, niż C klasa, szczebel rozgrywek.

W niedzielnym meczu nie brakowało niczego. Były szybkie akcje, strzały, faule i to co w piłce nożnej niezależnie od poziomu najważniejsze, czyli gole. Łącznie w przeciągu całego spotkania padło ich osiem. Już pierwsza połowa pokazała, że będzie ciekawie. Po niej ekipa Rudy Kozielskiej mogła mieć nadzieję na utrzymanie pozycji lidera. Prowadziła 1:2. W drugiej części spotkania oba zespoły pokazały kawał dobrego futbolu. Druga połowa ułożyła się po myśli Kobyli, która wygrała ją 3:2. Całe spotkanie zakończyło się więc rezultatem 4:4. Każda z drużyn dopisała do swego konta po jednym punkcie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KozioTV (5.173. * .27) 15.09.2023 17:00

Zapraszam na kanał YouTube LKS Ruda Kozielska znajduje się tam skrót wideo z tego meczu jak i innych meczów.