Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza Śląska wróciła z dalekiego wyjazdu bez punktów

Unia Turza Śląska poniosła w sobotę piątą porażkę w tym sezonie ulegając na wyjeździe ostatniemu w tabeli Stilonowi Gorzów Wielkopolski. 

Unia Turza Śląska wróciła z dalekiego wyjazdu bez punktów

Turzanie nie potrafili wykorzystać przewagi jednego zawodnika, po tym jak w 40.minucie przedwcześnie do szatni musiał udać się Jakub Kaniewski. Turza zdobyła dosyć szybko bramkę, ale straciła dwa gole.

Przed Unią dwa bardzo trudne mecze, bowiem w najbliższą niedzielę podejmować będzie rozpędzone Karkonosze Jelenia Góra, a 30 września zmierzy się na wyjeździe z liderującym obecnie Rekordem Bielsko-Biała.

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Turza Śląska 2:1 (0:0)

bramki:

Emil Drozdowicz 72, Artiom Waśkow 80 - Michał Gałecki 48

Unia Turza Śląska:

Wiktor Gorel – Oskar Wala, Szymon Jary, Mateusz Bodzioch – Wojciech Wenglorz, Tomasz Krężelok (63. Paweł Staniczek), Killian Benvindo, Michał Mazur – Michał Gałecki (68. Sławomir Musiolik), Przemysław Brychlik (63. Mateusz Danieluk), Natan Wysiński.

Pozostali rezerwowi: Karol Kubica, Mikołaj Polczyk, Arkadiusz Woś, Dominik Klimkiewicz.

Trener: Marek Hanzel.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].