Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ostatni, XV Jubileuszowy Maraton Wodzisławski im. Zbigniewa Marszałkowskiego [ZDJĘCIA]

Piękna, słoneczna, jesienna pogoda i błotnista trasa przywitały biegaczy na starcie Jubileuszowego Maratonu Wodzisławskiego im. Zbigniewa Marszałkowskiego. 

Ostatni, XV Jubileuszowy Maraton Wodzisławski im. Zbigniewa Marszałkowskiego [ZDJĘCIA]
Zawodnicy na starcie biegu na 14km

Bieg odbył się na wymagającej trasie crossowej na dystansach 14km (start 10.00) oraz maraton (42km, start 8.00). Zawody odbywały się na pętlach. Celem imprezy była popularyzacja biegów masowych jako formy zdrowego i aktywnego stylu życia oraz promocja miasta Wodzisławia Śląskiego i upamiętnienie założyciela oraz pierwszego prezesa klubu KS Forma Wodzisław Śląski, Ś.P. Zbigniewa Marszałkowskiego.

Organizatorami wydarzenia byli: Klub Sportowy Forma Wodzisław Śląski, miasto Wodzisław Śląski, Klub Sportowy Wicher Wilchwy i MOSiR Centrum Wodzisław Śląski.

Pobiegli ostatni raz?

Jak informuje klub sportowy Forma Wodzisław Śląski na swoim profilu na Facebooku, tegoroczny bieg był ostatnim.

- Był ostatni zajazd na Litwie, a w niedzielę (29.10) zapraszamy na ostatni taki XV Jubileuszowy Maraton Wodzisławski im. Zbigniewa Marszałkowskiego. Historyczna edycja, w której będziecie mogli po raz ostatni rywalizować z innymi uczestnikami zawodów na 7 km pętlach. Kolejne edycje to już towarzyskie luźne biegi dla uczczenia pamięci Zbyszka.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].