Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studzienna pokonała Zabełków na wyjeździe [ZDJĘCIA]

W niedzielnym meczu 13. kolejki A klasy (Podokręg Racibórz) LKS Zabełków zmierzył się na swoim boisku z LKS Studzienna. Zespół ze Studziennej udowodnił, że nie bez powodu zajmuje 3. miejsce w tabeli.

Studzienna pokonała Zabełków na wyjeździe [ZDJĘCIA]

LKS Studzienna – LKS Zabełków 3:0 (1:0)

Bramki: Grabowski Damian 12., 78., Kocot Mateusz 60.

Żółte kartki: Tomański Adrian (Zabełków) 57., Gabor Michał (Zabełków)  63.

Studzienna: Koczwara Rafał, Niedziela Szymon, Pytlik Wojciech, Konopacki Maksymilian, Abramczyk Denis, Koczor Michał, Prekaniak Dawid, Potaczek Artur, Grabowski Damian, Gomołka Marcin, Kocot Mateusz.

Rezerwa: Gawryluk Damina, Jurecki Filip, Myszakowski Marcin, Podstawka Patryk

Zabełków: Kozimor Mateusz, Wowra Łukasz, Tomański Adrian, Hiltawski Tomasz, Sedlaczek Filip, Musiolik Piotr, Warzeszka Mateusz, Gabor Michał, Warzeszka Michał, Derkowski Adam, Szuścik Przemysław.

Rezerwa: Sedlaczek Kamil, Staś Aron, Chluba Kacper, Grzegorczyk Krzysztof, Krasuski Paweł, Chaher Said, Madeja Mateusz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].