Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza Śląska przegrała zaległy mecz w Kluczborku

Piłkarze Unii Turza Śląska przegrali zaległe spotkanie 13. kolejki III ligi (grupa 3) z MKS-em Kluczbork. 

Unia Turza Śląska przegrała zaległy mecz w Kluczborku

Gospodarze wykorzystali błędy w ustawieniu zawodników Unii przy stałych fragmentach gry i dwa takie dośrodkowania, najpierw z rzutu rożnego, a potem z wolnego zamienili na bramki, co dało im pewne trzy punkty.

Pod koniec spotkania miała miejsce awaria oświetlenia, która trwała dosyć długo i sędziowie zarządzili zejście zawodników do szatni na 10 minut, ale cała przerwa trwała dobre pół godziny.

Po naradzie kierowników obu drużyn, sędziów i obserwatora postanowiono dokończyć spotkanie przy włączonym świetle awaryjnym, ale zawodnicy wyszli na boisko na raptem półtorej minuty po czym arbiter główny zakończył ten zaległy pojedynek. Turzanie już w piątek wyjeżdżają na kolejne ligowe spotkanie, tym razem w Gorzowie Wielkopolskim zmierzą się w nadchodzącą sobotę z miejscową Wartą.

MKS Kluczbork - Unia Turza Śląska 2:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Lechowicz oraz Michał Maj.

Unia:

Marcin Musioł – Mikołaj Polczyk, Mateusz Bodzioch, Szymon Jary – Wojciech Orzeł (60. Michał Gałecki), Tomasz Krężelok (87. Przemysław Brychlik), Patryk Witkowski (46. Jakub Zawierucha), Wojciech Wenglorz – Killian Benvindo, Natan Wysiński (60. Dominik Klimkiewicz) – Sławomir Musiolik (75. Mateusz Danieluk).

Pozostali rezerwowi: Wiktor Gorel, Jakub Makselan, Konrad Stisz, Mateusz Popczyk.

Trener: Krzysztof Górecko.

źródło: uniaturza.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].