Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

VI Memoriał Jana Staniedy w Pietrowicach Wielkich [ZDJĘCIA]

Jan Stanienda był sędzią piłkarskim należącym do Kolegium Sędziów Podokręgu Racibórz. Ku Jego pamięci rozgrywany jest turniej, w którym biorą udział drużyny z Niemiec oraz lokalne zespoły. 

VI Memoriał Jana Staniedy w Pietrowicach Wielkich [ZDJĘCIA]

W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które uplasowały się na miejscach:

 1. KS Racibórz
 2. Euro Group
 3. TSV Landsberg (Niemcy)
 4. Solidum Pietrowice Wielkie
 5. Notariusze

Podczas memoriału rozegrano 10 spotkań:

 • KS Racibórz – Solidum Pietrowice Wielkie 4:4
 • Euro Group – TSV Landsberg 8:2
 • KS Racibórz – Notariusze 12:2
 • Solidum Pietrowice Wielkie – Euro Group 3:6
 • TSV Landsberg – KS Racibórz 1:8
 • Notariusze – Solidum Pietrowice Wielkie 2:13
 • KS Racibórz – Euro Group 7:2,
 • Solidum Pietrowice Wielkie – TSV Landsberg 4:5
 • Euro Group – Notariusze 14:4
 • Notariusze – TSV Landsberg 2:7

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Mateusz Kocot (KS Racibórz)

Król strzelców: Jacek Bażan (Eurogroup)

Najlepszy bramkarz: Luke Rottman (TSV Landsberg)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].