Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie zwycięzcą turnieju RAP CUP 2016

W minioną niedzielę na hali w Boguszowicach byliśmy świadkami wielkiego piłkarskiego święta w Rybniku dla najmłodszych piłkarzy rocznika 2016, którzy rywalizowali w I turnieju zimowym, organizowanym przez Akademię UKS RAP Rybnik pod nazwą RAP CUP 2023.

GKS Jastrzębie zwycięzcą turnieju RAP CUP 2016
Fot. UKS RAP Rybnik

Od godziny 9:00 można było oglądać zacięte spotkania chłopców i dziewczyn, którzy pokazali się z najlepszej strony dając z siebie wszystko na parkiecie boguszowickiej hali. Spotkania obfitowały w piękne akcje indywidualne, parady bramkarskie i piękne bramki, które cieszyły oczy licznie zgromadzonych kibiców.

Niepokonani tego dnia byli piłkarze z Akademii GKS Jastrzębie, którzy z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce, tuż za nimi znalazła się drużyna LKS Woszczyce, a podium w ostatnim meczu zapewniła sobie Unia Racibórz, która o punkt wyprzedziła Akademię Górnika Zabrze. W turnieju świetnie zaprezentowały się również drużyny Lukam Skoczów, UKS Warszowice oraz gospodarz UKS RAP Rybnik. 

W turnieju z pokaźną liczbą bramek królem strzelców został zawodnik GKS-u Jastrzębie, najlepszym zawodnikiem został wybrany zawodnik Górnika Zabrze, a bramkarzem zawodnik Unii Racibórz. Ponadto każdy uczestnik został nagrodzony medalem, a drużyna pucharem tak aby każdy po wydarzeniu wyjechał z Rybnika z uśmiechem na twarzy. 

Wszystkim drużynom podziękowano za udział w turnieju, a już 10 grudnia w akcji zobaczymy aż dziesięć drużyn rocznika 2017.

źródło: UKS RAP Rybnik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].