Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej RAP CUP rocznik 2017 i kolejne piłkarskie emocje w Rybniku

Już w najbliższą niedzielę 10 grudnia kolejna odsłona kultowych turniejów organizowanych przez Akademię UKS RAP Rybnik. Tym razem na parkiecie hali w Boguszowicach będzie można zobaczyć aż 12 zespołów rocznika 2017, którzy dostarczą wielkich sportowych emocji. 

Turniej RAP CUP rocznik 2017 i kolejne piłkarskie emocje w Rybniku
Fot. UKS RAP Rybnik

Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:00 z podziałem na dwie grupy A i B w których zagrają UKS RAP Rybnik, Górnik Pszów, Górnik Radlin, Górnik Boguszowice, Forteca Świerklany oraz Czarni Gorzyce to przedstawiciele grupy A.

W grupie B zagrają RKP ROW Rybnik, GKS Katowice, Zuch Orzepowice, Akademia Górnika Zabrze, AS Wojkowice oraz AP Międzyrzecze. W grupach mecze będą rozgrywane systemem każdy z każdym, później dzieląc się na grupę złotą i srebrną. Turniej jest bez klasyfikacji końcowej co oznacza, że każda drużyna zostanie nagrodzona pucharem, a zawodnicy medalami. 

IV edycja RAP CUP podobnie jak wcześniejsze turnieje organizowane przez Akademię to święto także dla kibiców. Na wszystkich, którzy dotrą do boguszowickiej hali, by wspierać piłkarzy rocznika 2017 będzie czekać ogrom sportowych emocji, smaczna kawa i ciasta upieczone przez rodziców Akademii. 

Turniej piłkarski w Rybniku RAP CUP dla rocznika 2017:

  • data: 10 grudzień 2023 r. | godz.: 9:00-14:00,
  • miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Boguszowicach (Rybnik, ul. Jastrzębska 3b) wstęp wolny.

źródło: UKS RAP Rybnik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~wtf (46.223. * .29) 05.12.2023 13:20

RAP CUP, szast prast, i po wszystkim!
Stale gdzieś coś cupi...