Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Srebrna Gwiazdka PZPN Elite w rękach LKS Tworków

Ostatni rok był dla Akademii okresem intensywnej pracy, poświęceń i pełnej determinacji. Dzięki wysiłkom wielu zaangażowanych osób - zarządu, trenerów i całej społeczności LKS Tworków - osiągnęli niezwykły sukces - zdobyli Srebrną Gwiazdkę PZPN Elite.

Srebrna Gwiazdka PZPN Elite w rękach LKS Tworków
Fot. Adam Machowski

Ten Certyfikat to nie tylko nagroda, ale przede wszystkim prestiż. Pracując na to myśleli ciągle o swoich Podopiecznych, by mieli szansę rozwijania swoich umiejętności w najwyższych standardach.

"Drużyna" wykazała się niesamowitą zdolnością do współpracy i razem pokonali wszelkie trudności, tworząc jedność w dążeniu do jasno wyznaczonego celu - jakim było przejście z brązowej gwiazdki, którą otrzymali w zeszłym roku - na srebrną.

Dzięki wyjątkowemu wsparciu trenerów, którzy włożyli serce w szkolenie i rozwój, zdobyli umiejętności niezbędne do osiągnięcia tego Sukcesu. Kibice również stanowią fundament sukcesu - ich wierność, pasja i doping były motorem napędowym każdego kroku.

Jeżeli myślisz o profesjonalnym szkoleniu piłkarskim na najwyższym poziomie to dołącz do Ekipy w Akademii LKS Tworków. Szkółka zaprasza zawodników do doświadczenia unikalnej drogi rozwoju, wyróżnionej srebrnym certyfikatem Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN).

źródło: Adam Machowski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].