Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Morsy opanowały wodzisławski Balaton. Takich tłumów nie było od czasu otwarcia [ZDJĘCIA]

20 stycznia wodzisławski Balaton stał się stolicą śląskiego morsowania, a wszystko za sprawą charytatywnego wydarzenia "Pomaganie przez morsowanie". 

Morsy opanowały wodzisławski Balaton. Takich tłumów nie było od czasu otwarcia [ZDJĘCIA]Agnieszka Kaźmierczak
Podczas wydarzenia odbywał się konkurs na najbardziej pomysłowy strój

Takich tłumów Balaton nie widział od czasu otwarcia po remoncie. Ze zdrowotnych właściwości lodowatej wody przyjechała skorzystać spora grupa morsów i równie wielki tłum, który chciał zobaczyć to na własne oczy i dopingować najbliższych. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali strażacy, ratownicy oraz policja.

W programie imprezy "Pomaganie przez morsowanie" znalazły się m.in. konkurs na najzabawniejszy strój, konkurs na najlepsze ciasto, pokazy strażackie, zabawa z DJem, licytacje, animacje dla dzieci, pokazy samochodów oraz niespodzianki. 

W "Pomaganiu przez morsowanie" wzięli udział także: mistrzyni Polski w kickboxingu Dominika Filec oraz Paweł i Kacper Ciszewscy - uczestnicy programu "Ninja Warrior". Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Marka, Igora, Lenki - mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, a także Mai, Nadii i Nikodema z ościennych miast.

Pieski z wodzisławskiego Przytuliska szukają domu

Na wydarzeniu obecni byli również wolontariusze wodzisławskiego Przytuliska dla zwierząt, którzy zbierali fundusze na rzecz Przytuliska. Obecny był też jeden z psiaków do adopcji. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wielebny (87.207. * .74) 21.01.2024 07:50
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu