Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ferie w powiecie i wyjazd do Term Chochołowskich oraz Aquaparku we Wrocławiu

Organizatorzy serdecznie zapraszają do zapisywania się na pierwsze wyjazdy wspólnie z PCS w ramach „Ferii w Powiecie 2024". 27 stycznia w sobotę wybierają się do Chochołowskich Term, a tydzień później 3 lutego (sobota) do wrocławskiego Aquaparku. 

Ferie w powiecie i wyjazd do Term Chochołowskich oraz Aquaparku we Wrocławiu
Fot. PCS Racibórz

Planowane wyjazdy 27.01 i 3.02 o godzinie 8:00, a powrót do Raciborza około godziny 20:00-21:00.

Powiat Raciborski w ramach działań „Ferie w Powiecie 2024" finansuje przejazd autobusem. Bilety do zakupienia we własnym zakresie, zgodnie z cennikiem na stronach internetowych. Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem: wyjazdypcs@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona – max 50 osób na każdy wyjazd, a o wpisaniu na listę wyjazdową decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzieci do lat 18 korzystają z oferty wyłącznie pod nadzorem dorosłego opiekuna. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestników, wiek dziecka i nr telefonu kontaktowego, pod którym potwierdzone zostanie uczestnictwo zgłaszających. Bardzo ważna informacja – bilety można zakupić dopiero po potwierdzeniu wyjazdu, które nastąpi do dnia 25 stycznia w przypadku Chochołowskich Term i do 1 lutego w przypadku Aquaparku Wrocław.

źródło: PCS Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].