Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

WOŚP w Wodzisławiu Śląskim. Pobiegli na Trzech Wzgórzach na 5 km i nie tylko [ZDJĘCIA]

Na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się tradycyjny bieg na 5 km "Policz się z cukrzycą". Poza biegiem głównym, odbyła się też krótsza pętla na 2,5 km oraz bieg dla dzieci. 

WOŚP w Wodzisławiu Śląskim. Pobiegli na Trzech Wzgórzach na 5 km i nie tylko [ZDJĘCIA]Agnieszka Kaźmierczak
Start biegu na 5 km

Zainteresowanie biegami było tak duże, że organizatorzy zwiększyli limit uczestników (bieg główny 160 osób, bieg zabawowy na 2,5 km 40 osób). Odbył się także bieg dla dzieci na 250 m. Opłatą startową było wrzucenie datku do puszki WOŚP. Każdy z uczestników zawodów na mecie otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi - drobne upominki, dodatkowo przewidziany był poczęstunek. 

Starterem biegów był Mieczysław Kieca

Jako pierwszy na mecie zameldował się Mateusz Wanglorz z numerem 135. Mateusz 5-kilometrową trasę pokonał w czasie 00:18:38.93. Drugi linię mety przekroczył Damian Olchówka z numerem 99 i czasem 00:18:48.47. Trzeci na mecie był Bartłomiej Kuźnik z numerem 66 i czasem 00:19:10.18.

Wyniki biegów

Pamiątkowe medale z logotypem 32. Finału WOŚP

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].