Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Harmonogram turniejów Powiatowej Ligi Szachowej

Organizatorzy serdecznie zapraszają miłośników szachów do udziału w Powiatowej Lidze Szachowej, która będzie składała się z czterech turniejów. 

Harmonogram turniejów Powiatowej Ligi Szachowej
Fot. PCS Racibórz

Podczas każdych zawodów uczestnicy będą otrzymywali punkty (zwycięstwo – 1 pkt, remis 0,5 pkt, przegrana – 0 pkt), które po zsumowania czterech rund wyłonią najlepszych zawodników ligi.

Rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych:

 • Rocznik do 2011,
 • Rocznik 2010-2006,
 • Kat. OPEN (18+),
 • Kat. kobiety.

Harmonogram turniejów Powiatowej Ligi Szachowej:

 • Turniej 1: 17.03.2024 r. Gmina Krzyżanowice (SP Tworków),
 • Turniej 2: 09.06.2024 r. Gmina Pietrowice Wielkie (Stacja Kultura),
 • Turniej 3: Gmina Rudnik,
 • Turniej 4: Gmina Racibórz (PCS Racibórz).

Nie pobiera się opłaty za udział w lidze. Tempo gry – 10 min.

Dla najlepszych uczestników poszczególnych turniejów przewidziano nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów. Natomiast najlepsi zawodnicy w całym cyklu otrzymają nagrody rzeczowe.

I Turniej 

 • Miejsce: SP Tworków, ul. Zamkowa 13,
 • Data: 17.03.2024 r. (niedziela),
 • Start: 10:00 (potwierdzenie uczestnictwa do godz. 9:45),
 • Ilość rund uzależniona będzie od liczby uczestników (przewidywana liczba rund 9).

Zapisy/kontakt: jeziorskipiotr@poczta.onet.pl / tel. 503-133-840, Tomasz Bieliński - 693-368-377 (w treści maila podać: Imię, nazwisko, miasto zamieszkania, kat. szachową jeśli jest, rok urodzenia).

źródło: PCS Racibórz


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].