Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Na Balatonie rozegrano II edycję JSW Ligi Przełajowej dla Młodego Pokolenia [ZDJĘCIA]

Za nami II edycja JSW Ligi Przełajowej dla Młodego Pokolenia, czyli kolejna niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił w emocjonujących biegach przez terenowe trasy na wodzisławskim Balatonie. 

Na Balatonie rozegrano II edycję JSW Ligi Przełajowej dla Młodego Pokolenia [ZDJĘCIA]
Start biegu na 800m dziewcząt

Celem organizacji wydarzenia sportowego pt. "JSW Liga Przełajowa dla Młodego Pokolenia... czyli rozwijaj pasję biegania z Akademią Młodego Biegacza" jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród dzieci. "JSW Liga Przełajowa dla Młodego Pokolenia..." składa się z trzech biegów, które odbędą się w następujących terminach: 18 lutego 2024, 10 marca 2024 oraz 7 kwietnia 2024.

Po każdym z biegów, każdy uczestnik otrzyma pamiątkową naklejkę oraz książeczkę za udział w wydarzeniu biegowym. Dziewczęta i chłopcy, którzy wezmą udział we wszystkich trzech biegach, otrzymają okolicznościowe upominki. Najlepsi w całym cyklu, w swoich kategoriach wiekowych, otrzymają medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Kategorie wiekowe i odległości biegów:

  • 2019 i młodsi – 100 metrów,
  • 2018 – 2017 – 200 metrów,
  • 2016 – 2015 – 400 metrów,
  • 2014 – 2013 – 600 metrów,
  • 2012 – 2011 – 800 metrów.

3 km dla Zdrowia

Podczas tej edycji rozegrano także bieg oraz marsz dla dorosłych na dystansie 3km, tzw. "Bieg dla zdrowia".

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].