Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pięć goli w derbach gminy. Pawłów górą [ZDJĘCIA]

Pierwszy mecz po długiej przerwie w A klasie i to od razu taki! Nie dość, że derby gminy Pietrowice Wielkie, to jeszcze okraszony pięcioma golami.

Pięć goli w derbach gminy. Pawłów górą [ZDJĘCIA]FotoQbik

Przerwę zimową zespół z Pietrowic Wielkich spędził na szóstej pozycji w tabeli. Na swym koncie miał dwadzieścia trzy oczka. Jego sobotni rywal, czyli LKS Pawłów mógł się pochwalić dorobkiem punktowym wynoszącym dziewiętnaście punktów. Zajmował jedenastą pozycję. Jak łatwo policzyć oba zespoły dzieliła różnica wynosząca cztery oczka. Nie należało jednak przekreślać szans gości w tym meczu. W pierwszej połowie oba zepsoły pokazaly dobry kawałek futbolu. Zarówno pietrowiczanie jak i pawłowianie strzelili po jednym golu. To jednak, jak na derby przystało, było za mało. W drugiej połowie kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Zobaczyli jeszcze trzy trafienia - jedno dla Startu i dwa dla Pawłowa. W ten sposób niżej notowany pokazał zespołowi plasującemu się na wyższym miejscu w tabeli, że nie zawsze zajmowana wyższa pozycja oznacza łatwe zwycięstwo.

LKS Start Pietrowice Wielkie - LKS Pawłów 2:3 (1:1)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].