Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze z Radlina podsumowali sezon

Zakończył się sezon rozgrywek I Ligi śląskiej 2023/2024, w czasie którego Radlińscy siatkarze rozegrali dwadzieścia pięć spotkań. Był to udany sezon.

Siatkarze z Radlina podsumowali sezon
Fot. SK Górnik Radlin

W pierwszej fazie rozgrywek Radlinianie wygrali piętnaście spotkań, co dało im drugie miejsce w tabeli (zdobyli 46 punktów).

W kolejnej fazie rozegrali dwumecz z Tauron Norwid Częstochowa. W pierwszym meczu wyjazdowym lepsi okazali się gospodarze. W drugim meczu to Radlinianie odnieśli zwycięstwo. Trzeba było złotego seta, żeby rozstrzygnąć pojedynek, który padł łupem zespołu z Częstochowy i to oni mogli cieszyć się z awansu do finału.

Mały finał został rozegrany w Radlinie 15 marca. Siatkarze Górnika zmierzyli się z Akademią Talentów Jastrzębski Węgiel. Spotkanie było bardzo zacięte i trwało aż pięć setów, a brązowym medalem Mistrzostw Śląska Seniorów mogli cieszyć się Radlinianie. Siatkarze trzeci sezon z rzędu uplasowali się w najlepszej trójce w województwie.

Skład: Paweł Dzido, Adam Barteczko, Łukasz Taterka, Eryk Boduch, Piotr Lisicki, Błażej Skorzysko, Mateusz Flig, Dawid Witoszek, Filip Kowalczyk, Łukasz Skupień, Kacper Barteczko, Kacper Czarnota, Kamil Konieczny, Kamil Bury. Trener: Marek Przybysz. 

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].