Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Start IV edycji turniejów Summer RAP Cup

Już w najbliższą niedzielę 19 maja na kompleksie sportowym w Kamieniu przy ulicy Jodłowej 75G od godziny 9:00 będzie można zobaczyć w akcji najmłodszych uczestników rocznika 2016, a później 2018 i młodszych w turniejach Summer RAP Cup.

Start IV edycji turniejów Summer RAP Cup
Fot. UKS RAP Rybnik

Na boiskach w godzinach do południa będzie aż 16 drużyn z całego Śląska takich jak: LKS Gardawice, Fundacja Górnika Zabrze, LKS Naprzód Żernica, Spójnia Zebrzydowice, MKS Żory I i II, Akademia Piłkarska Gliwice, Stadion Śląski I i II, Sparta Zabrze, Orzeł Jankowice, GLKS Wilkowice, SMS Tychy, KS Brzezinka oraz gospodarzy turnieju UKS RAP Rybnik. Po rozegraniu fazy grupowej najlepsze 4 zespoły zagrają w Lidze Mistrzów, a pozostali w Lidze Europy i Ekstraklasie. 

W turnieju popołudniowym na placu gry zgromadzą się najmłodsi adepci piłkarskich potyczek, którzy będę rywalizować, a raczej cieszyć się grą bez klasyfikacji końcowej. Każdy z zawodników i zawodniczek otrzyma pamiątkowy medal, drużyna puchar, a także wyłonieni zostaną najbardziej wyróżniający się gracze tego dnia. W roczniku 2018 i młodsi zagrają takie drużyny jak Forteca Świerklany, Akademia Piłkarska Gliwice, AKS Mikołów, Polonia Bytom, Czarni Sosnowiec, LKS Tworków, AP Kamyczki, LKS Naprzód Żernica, Football Training Racibórz oraz UKS RAP Rybnik. Skrzaty będą grały w dwóch grupach po 5 drużyn.

IV Edycja turniejów SUMMER RAP CUP podobnie jak wcześniejsze turnieje organizowane przez Rybnicką Akademię Piłkarską to święto także dla kibiców. Na wszystkich, którzy dotrą na boisko, by wspierać piłkarzy będzie czekać ogrom sportowych emocji, smaczna kawa i ciasta upieczone przez rodziców Akademii, którzy aktywnie zawsze włączają się w akcje organizowane przez RAP.

Rybnicka Akademia Piłkarska to działająca od 2019 roku certyfikowana i profesjonalna akademia piłkarska, która szkoli chłopców i dziewczynki od 4 roku życia. RAP Rybnik posiada Certyfikaty PZPN i spełnia najwyższe krajowe normy dla szkółek piłkarskich w Polsce. RAP Rybnik jest w gronie Partnerów Górnika Zabrze oraz Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze. Specjalne miejsce w Rybnickiej Akademii Piłkarskiej przewidziano dla dziewcząt, które są wizytówką Akademii. RAP to projekt założony przez zawodowe piłkarki, a cały sztab to wykwalifikowani trenerzy UEFA, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, dzięki temu Akademia wyróżnia się wśród klubów w Rybniku.

źródło: UKS RAP Rybnik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].