Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trenerzy z Nędzy pojechali na Sardynię. Zdobywali doświadczenie sportowe [ZDJĘCIA]

W dniach 13-19 maja trenerzy Gminnego Młodzieżowego Klubu Sportowego 21 Nędza wzięli udział w szkoleniu na malowniczej włoskiej wyspie Sardynia. Wyjazd został zorganizowany dzięki wsparciu programu Erasmus, który pozytywnie rozpatrzył wniosek klubu, zapewniając środki na realizację tego przedsięwzięcia.

Trenerzy z Nędzy pojechali na Sardynię. Zdobywali doświadczenie sportowe [ZDJĘCIA]GMKS 21 Nędza
Trenerzy z nędzańskiego klubu szkolili się na Sardynii

Trenerzy, jak podkreśla Gerard Przybyła, prezes GMKS 21 Nędza, mieli okazję zdobyć cenne doświadczenie sportowe, a także znaleźć czas na zwiedzanie i integrację kadry trenerskiej. W programie nie zabrakło takich punktów jak obserwacja meczu U18 Cagliari Calcio - Inter Mediolan, zwiedzanie stadionu Cagliari Calcio, warsztaty z psychologii sportu i skutecznej komunikacji z młodymi sportowcami, trening lekkoatletyczny, pierwsza pomoc na treningach i meczach, zapobieganie kontuzjom zawodników, odżywianie młodego sportowca, zarządzanie i organizacja klubu sportowego oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji w sporcie.

- Nasi trenerzy obserwowali treningi grup młodzieżowych Himalaya Sport Fun Club i seniorskiego Cagliari Calcio (SERIE A). Po treningu mieliśmy okazję spotkać się z reprezentantem Polski Mateuszem Wieteską, od którego otrzymaliśmy autografy i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie i filmik promujący nasz turniej - relacjonuje prezes.

Oprócz części poświęconej sportowi, trenerzy mieli okazję zwiedzić wyspę i zgłębiać historię Włoch oraz Sardynii. Nie brakowało również czasu na delektowanie się kuchnią włoską i sardyńską. - Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenia pomogą nam rozwijać nasz klub - dodaje Gerard Przybyła.

Ludzie

Gerard Przybyła

Prezes GMKS 21 Nędza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .220) 22.05.2024 11:07

Ciekawe, czy Sardyńczycy przyjądą kiedyś do Nędzy w pogoni za cennymi doświadczeniami sportowymi?