Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

200 młodych talentów na boisku w Nędzy

Na boisku w Nędzy pojawiło się 16 drużyn, w których młodzi piłkarze i piłkarki urodzeni w latach 2015 i 2016 rozgrywali swoje mecze. Całość była możliwa dzięki zaangażowaniu rodziców oraz wsparciu urzędu gminy, powiatu i głównego sponsora, firmy InPost.

200 młodych talentów na boisku w Nędzy GMKS 21 Nędza
Turniej rozpoczął się 30 maja

Turniej InPost Cup Nędza 2024 rozpoczął się w Boże Ciało, czyli 30 maja. Rywalizacja była niesamowicie emocjonująca, pełna pięknych goli i widowiskowych akcji, ale przede wszystkim obfitowała w radość i zabawę. Wydarzenie przyciągnęło blisko 200 młodych entuzjastów futbolu.

Firma InPost kolejny raz udzieliła wsparcia dla tegorocznego turnieju, tym razem jako partner tytularny. Waldemar Brzoska, reprezentujący firmę, był obecny jako gość honorowy. Na terenie stadionu w Nędzy dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji, takich jak dmuchańce, lody oraz dobrze zaopatrzony bufet. Na wydarzeniu pojawił się także wójt Leszek Pietrasz.

- Zadowoleni zawodnicy odjechali do domów ze specjalnymi medalami, pucharami i nagrodami - relacjonuje Gerard Przybyła, prezes Gminnego Młodzieżowego Klubu Sportowego 21 Nędza, główny organizator tego wydarzenia

Następne sportowe zawody zaplanowano na piątek, 31 maja, gdzie będą rywalizować piłkarze z roczników 2013 i 2014, oraz na sobotę, 1 czerwca, kiedy to spotkają się drużyny z roczników 2017 i 2018.

Ludzie

Gerard Przybyła

Prezes GMKS 21 Nędza

Leszek Pietrasz

Wójt Gminy Nędza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kidnaper (188.137. * .185) 30.05.2024 21:43

Zaprawdę nieszczęśliwy zbitek słów