Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

500 dzieci na murawie. Nędza przez trzy dni gościła młodych piłkarzy [ZDJĘCIA]

Na zakończenie trzydniowych zmagań piłkarskich – InPost Cup Nędza 2024 na boisko wybiegły dzieci z roczników 2017 i 2018. W zawodach wzięło udział 16 drużyn, czyli ponad 150 młodych piłkarzy. Gerard Przybyła, prezes Gminnego Młodzieżowego Klubu Sportowego 21 Nędza i główny organizator wydarzenia, podkreśla, że rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, pełnym zabawy i satysfakcji. Dla dzieci przygotowano również niespodziankę – kąpiel w pianie, która zakończyła turniej w radosnej atmosferze.

500 dzieci na murawie. Nędza przez trzy dni gościła młodych piłkarzy [ZDJĘCIA]GMKS 21 Nędza
Turniej rozpoczął się w Boże Ciało i zakończył w sobotę, 1 czerwca.

Kolejny turniej piłkarski dla dzieci, zorganizowany przez Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy 21 Nędza, przeszedł do historii. Przez trzy dni na miejscowych boiskach rywalizowało blisko pięciuset młodych piłkarek i piłkarzy. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie obfitowało w dobrą zabawę oraz sportową rywalizację na wysokim poziomie.

- Nasz turniej jest jedną z największych imprez tego typu w regionie. Co roku staramy się coś dokładać nowego i ciągle go rozwijać, nasza baza sportowa daje nam dużo możliwości, które chcemy jeszcze lepiej wykorzystywać i już teraz myślimy o przyszłym roku - puentuje Przybyła.

Przypomnijmy, pierwszego dnia, czyli w Boże Ciało, do Nędzy przyjechali piłkarze z roczników 2015 i 2016. W piątek natomiast rywalizowali zawodnicy z roczników 2013 i 2014.

Ludzie

Gerard Przybyła

Prezes GMKS 21 Nędza

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].