Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już w lipcu Kietrz stanie się areną sportowych zmagań w drifcie [WIDEO]

Wydarzenie odbędzie się w Kietrzu od 5 do 7 lipca. Uczestnicy mogą spodziewać się trzech dni pełnych motoryzacyjnych wrażeń i licznych atrakcji.

Już w lipcu Kietrz stanie się areną sportowych zmagań w drifcie [WIDEO]
W środę odbyła się konferencja dot. tej imprezy. W poniższym wideo, zapis przemów

Materiał wideo:

Kolejny raz przekroczymy granice wydarzenia dzięki nowej lokalizacji zawodów. Bezpieczna i efektowna okolica umożliwi rozegranie jednych z najbardziej widowiskowych rywalizacji w historii ligi!

Impreza w Kietrzu to nie tylko zawody, ale także koncerty, wystawcy, food-trucki, liczne atrakcje dla dzieci oraz wiele innych towarzyszących aktywności.

Będzie okazja zobaczyć drifting w nocnej scenerii, wzbogacony pokazami laserowymi, spektakularnym oświetleniem i wspaniałą oprawą.

Po raz pierwszy w historii zawodów w Kietrzu do rywalizacji dołączą wszystkie 3 klasy: Pro-Am, PRO oraz MASTERS! Dzięki temu będzie można śledzić zmagania wielu kierowców i zobaczyć pełne spektrum zawodników ligi!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Drifter (46.134. * .14) 12.06.2024 19:42

Michał, no i rób właśnie to! W tym jesteś naprawdę dobry!