Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Jejkowicach odbyły się zawody gimnastyczne. Emocji nie brakowało [ZDJĘCIA]

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jejkowicach odbyły się zawody gimnastyczne Akademii Sportów Gimnastycznych. Mamy zdjecia! 

W Jejkowicach odbyły się zawody gimnastyczne. Emocji nie brakowało [ZDJĘCIA]

Akademia Sportów Gimnastycznych swoje początki miała już w 2014 roku. Właścicielem i pomysłodawcą jest Radosław Kardas, pasjonat i trener gimnastyki sportowej. W Rybniku Akademia działa od 2020 roku w tym momencie ma około 130 stałych uczniów.

Celem szkoły jest umożliwienie każdemu dziecku bez względu na wiek i zdolności trenowanie gimnastyki na poziomie rekreacyjnym i udziału w zawodach dla amatorów w tej dyscyplinie, których w Polsce jest coraz więcej, a na najbardziej popularnych zawodach w kraju startuje nawet ponad 500 dzieci.

Gimnastyka to sport olimpijski, a gimnastyka rekreacyjna dla wszystkich jest teraz bardzo popularna i przeżywa swój rozkwit. Obecnie Akademia skupia się w skokach na ścieżce akrobatycznej, jest to jedna z konkurencji akrobatyki sportowej, mamy już w tej konkurencji kilka znaczących sukcesów na arenie Polski i reprezentujemy Rybnik na licznych zawodach i turniejach na których systematyczne startujemy. W niedalekiej przyszłości chcemy brać udział w sportowych zawodach wyczynowych, które są organizowane pod patronatem PZG (polskiego związku gimnastycznego).

Od początku działania Akademii na koniec każdego roku treningowego (w miesiącu czerwcu) organizujemy wewnętrzny turniej dla naszych uczniów, w którym może wziąć udział każdy nasz adept. Turniej wyłania najlepszych zawodników z każdej grupy ćwiczebnej:

  • „BEGINNERS II”,
  • „ADVANCED” 
  • „SQUAD”

Za nami 3-cia edycja tych zawodów, w których wzięło udział 55 dzieci, a liczba ta rośnie z każdą następną edycją. Wakacje to czas na przerwę i odpoczynek, ale we wrześniu wracamy na salę i solidnie trenujemy przez kolejne rok szkolny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].