Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Justyna Święty-Ersetic wywalczyła na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy dwa medale - brąz i srebro

  • W piątek 28 czerwca w starcie z godz. 21.10 z czasem 52,13 sek. raciborzanka dobiegła do mety w rywalizacji na 400 m w finale krajowych mistrzostw rozegranych w Bydgoszczy.
  • Wygrała Natalia Kaczmarek z rezultatem 50,77 sek.
  • Święty-Ersetic biegła również w barwach katowickiego AWF w sztafecie 4x400 m - tu wywalczyła z drużyną srebrny krążek MP.
Justyna Święty-Ersetic wywalczyła na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy dwa medale - brąz i srebro
Trzy najlepsze sprinterki na 400 m w 2024 roku w Polsce/screen TVP Sport

Drugie miejsce zajęła Marika Popowicz-Drapała, osiągając rekord życiowy na 400 m - 51,42 sek.

Zwyciężczyni biegu finałowego podkreśliła, że warunki pogodowe się wyciszyły w wieczornym biegu i nie było już upału. - Możemy teraz trenować spokojnie do Paryża. W

Londynie pobiegniemy ostatni sprawdzian przed Igrzyskami Olimpijskimi. Przed nami dwa starty na Diamentowych Ligach, jeden w Paryżu, drugi w Londynie - mówiła Natalia Kaczmarek w TVP Sport.

Święty-Ersetic pobiegła również w sztafecie 4x400 m w barwach AZS AWF Katowice. W tej rywalizacji śląska drużyna zdobyła srebro w składzie: KORZUCH Julia, GUZOWSKA Martyna, TKOCZ Zofia i ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna. Wygrała ekipa z Warszawy.

Święty-Ersetic biegła w Bydgoszczy również w sztafecie i na ostatniej zmianie przesunęła swoją drużynę z 4 na 2 miejsce

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].