Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zawody Ninja Series na Trzech Wzgórzach. Od rana startują dzieci, po południu dorośli [ZDJĘCIA]

W Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza trwają zawody Ninja Series. W amfiteatrze rozłożony został wymagający tor przeszkód, który należy pokonać w jak najkrótszym czasie. Od godz. 9.00 startują dzieci, od godz. 15.00 z czasem mierzyć się będą dorośli. 

Zawody Ninja Series na Trzech Wzgórzach. Od rana startują dzieci, po południu dorośli [ZDJĘCIA]
W Rodzinnym Parku Rozryki trwa prawdziwa walka z czasem. Kto pokona tor przeszkód najszybciej?

Rywalizacja odbędzie się na torach eliminacyjnych oraz finałowych w następujących kategoriach osobno dla kobiet i mężczyzn:

Dzieci i młodzież

 • 6-8 lat,
 • 9-10 lat,
 • 11-12 lat,
 • 13-14 lat,
 • 15-17 lat,

Dorośli

 • OPEN Kobiety,
 • OPEN Mężczyźni,
 • Masters - Mężczyźn

Orientacyjny harmonogram zawodów:

 • 8.30 - Otwarcie biura zawodów,
 • 9.00 - Starty dzieci, (eliminacje wszystkich kategorii a następnie finały i koronacja)
 • 15.00 - Starty grupy dorosłych, (eliminacje + finały)
 • 20.00 - Zakończenie

Dla trzech najszybszych zawodników z KAŻDEJ kategorii, przewidziane atrakcyjne nagrody. Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Wodzisław Śląski. 

Zawody Ninja Series Regional nie mogłyby odbyć się bez licznych partnerów oraz głównego organizatora - SFERA ninja gym.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].