PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Futbolowe emocje… dotyczące awansów i spadków, wkraczają powoli w decydującą fazę. Rozstrzygnięcia ostatniego weekendu, mocno skomplikowały sytuację niektórych zespołów. Zapraszamy do lektury materiału, zawierającego wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele 14 grup i zapowiedzi następnych kolejek spotkań!
IV Liga (grupa śląska 2)
XXV kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Rogów - Unia Racibórz 4:1 (1:1); Ornontowice - Pszów 1:2 (0:1); Rymer - Łaziska Górne 0:7 (0:4); Żabnica - Bielsko-Biała 2:0 (2:0); Bojszowy - Porąbka 1:1 (1:0); Czaniec - Knurów 0:3 (0:1); Łąka - Ruda Śląska 1:3 (0:3); Marklowice - Jastrzębie II (drużyna gości nie przyjechała na mecz).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXVI kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Ruda Śląska - Bojszowy (sobota, godz. 11:00); Unia Racibórz - Rymer; Pszów - Marklowice; Knurów - Rogów; Łaziska Górne - Żabnica; Bielsko-Biała - Ornontowice; Porąbka - Czaniec (sobota, godz. 17:00); Jastrzębie II - Łąka (niedziela, godz. 11:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
XXVIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Krzyżanowice - Lubomia 3:5 (3:3); Zawada - Syrynia 3:1 (2:0); Radlin - Nędza 4:2 (3:0); Rogów II - Czyżowice 0:0; Gorzyce - Jejkowice 1:2 (0:1); Skrzyszów - Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0); Ochojec - Mszana 2:0 (0:0); Szczejkowice - Połomia 2:1 (0:0); Żory - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIX kolejki spotkań (13.05.2009 roku)
Nędza - Żory; Pietrowice Wielkie - Lubomia; Zawada - Krzyżanowice; Syrynia - Gorzyce; Czyżowice - Szczejkowice; Połomia - Skrzyszów; Jejkowice - Ochojec; Mszana - Radlin (środa, godz.17:00); Rogów II - pauza.
Zapowiedź XXX kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie; Żory - Mszana; Radlin - Jejkowice (sobota, godz.17:00); Lubomia - Połomia; Rogów II - Nędza; Gorzyce - Zawada; Skrzyszów - Czyżowice; Ochojec - Syrynia (niedziela, godz.17:00); Szczejkowice - pauza.
A Klasa (Podokręg Racibórz)
XXIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Rafako Racibórz - Gaszowice 1:2 (0:1); Górki Śląskie - Krzanowice 2:1 (2:0); Krzyżkowice - Samborowice 2:1 (2:0); Nowa Wieś - Lyski 3:0 (0:0); Turza Śląska - Chałupki 1:1 (0:0); Kornowac - Ocice Racibórz 3:5 (3:1); Rzuchów - Rudy 2:7 (0:5); Jedłownik - Tworków 2:0 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Chałupki - Rafako Racibórz; Lyski - Kornowac; Krzanowice - Rzuchów (sobota, godz.17:00); Tworków - Nowa Wieś (niedziela, godz.15:00); Rudy - Jedłownik (niedziela, godz.15:30); Gaszowice - Krzyżkowice; Samborowice - Górki Śląskie; Ocice Racibórz - Turza Śląska (niedziela, godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
XXIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Zabełków - Kuźnia Raciborska 2:3 (1:1); Pietraszyn - Babice 2:2 (2:0); Pstrążna - Buków 0:0; Płonia Racibórz - Brzezie 2:5 (0:2); Studzienna - Siedliska 8:2 (2:0); Ruda Kozielska - Bolesław 5:1 (2:1); Olza - Nieboczowy 1:10 (0:5); Markowice - Dzimierz 2:1 (0:1).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Studzienna; Siedliska - Pietraszyn (sobota, godz.15:00); Buków - Ruda Kozielska (sobota, godz.17:00); Dzimierz - Pstrążna (niedziela, godz.14:00); Nieboczowy - Płonia Racibórz (niedziela, godz.15:00); Brzezie - Markowice; Bolesław - Zabełków (niedziela, godz.16:00); Babice - Olza (niedziela, godz.17:00).
C Klasa (Podokręg Racibórz)
XXII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Raszczyce - Cyprzanów 4:0 (3:0); Pawłów - Bieńkowice 2:3 (1:1); Syrynia II - Adamowice 1:2 (1:0); Gamów - Zawada Książęca 3:2 (0:2); Jankowice - Górki Śląskie II 1:6 (0:3); Grzegorzowice - Owsiszcze 1:5 (1:3); Czernica - Rudnik 0:2 (0:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Zawada Książęca - Syrynia II (sobota, godz.16:00); Górki Śląskie II - Raszczyce; Pawłów - Owsiszcze; Rudnik - Jankowice (sobota, godz.17:00); Cyprzanów - Grzegorzowice (niedziela, godz.13:00); Adamowice - Czernica; Bieńkowice - Gamów (niedziela, godz.15:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Studzienna 9:0 (1:0); Nędza - Tworków 4:2 (2:1); Syrynia - Pszów 0:1 (0:1); Gorzyce - Rudy 3:1 (2:0); Markowice - Ocice Racibórz 6:3 (2:2); Krzyżanowice - Czyżowice 4:2 (2:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Tworków - Krzyżanowice (sobota, godz.16:00); Pszów - Nędza (niedziela, godz.10:00); Czyżowice - Pietrowice Wielkie; Rudy - Syrynia; Studzienna - Markowice; Ocice Racibórz - Gorzyce (niedziela, godz.11:00). Zaległy mecz XVI kolejki: Nędza - Syrynia (14.05.2009 roku o godz.18:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Lyski - Krzanowice 1:0 (0:0); Pietraszyn - Rafako Racibórz 2:11 (1:5); Babice - Ruda Kozielska 3:2 (1:0); Wojnowice - Płonia Racibórz 3:2 (1:1); Gamów - Kuźnia Raciborska 2:5 (1:3); Zawada Książęca - Samborowice 2:3 (0:2).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Ruda Kozielska - Gamów (sobota, godz.13:30); Rafako Racibórz - Wojnowice; Krzanowice - Babice; Kuźnia Raciborska - Pietraszyn (niedziela, godz.11:00); Samborowice - Lyski (niedziela, godz.14:00); Płonia Racibórz - Zawada Książęca (niedziela, godz.15:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Kornowac - Turza Śląska 7:0 (1:0); Lubomia - Rogów 1:4 (0:0); Owsiszcze - Zabełków 3:2 (1:1); Gaszowice - Nieboczowy 5:2 (2:1); Rzuchów - Nowa Wieś (przełożony na 20.05.2009 roku o godz.18:00); Brzezie - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (17.05.2009 roku)
Nowa Wieś - Gaszowice; Brzezie - Owsiszcze; Rogów - Kornowac; Turza Śląska - Rzuchów (niedziela, godz.11:00); Zabełków - Lubomia (niedziela, godz.13:00); Nieboczowy - pauza.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
XV kolejka spotkań (10.05.2009 roku)
Górki Śląskie - Czernica 1:2 (1:0); Dzimierz - Pietrowice Wielkie 2:4 (2:2); Pawłów - Bogunice 5:0 (4:0).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Pawłów (sobota, godz.11:00); Górki Śląskie - Dzimierz; Bogunice - Czernica (niedziela, godz.11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
XIX kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
WAP III Jedłownik - Zabełków 0:3 (0:2); Lubomia - Turza Śląska 1:4 (1:0); Rogów - Zawada 2:3 (1:1); Gorzyce - Syrynia 2:1 (2:1); Krzyżanowice - Czyżowice 2:4 (1:2); Unia Racibórz - Pszów 4:1 (1:0). Zaległe mecze (05.05.2009 roku): Rogów - Unia Racibórz 0:7 (0:3); Czyżowice - WAP III Jedłownik 2:3 (1:3); Gorzyce - Lubomia 9:0 (2:0); Krzyżanowice - Syrynia 0:4 (0:1). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XVI kolejki: Pszów - Krzyżanowice 3:0 (walkower).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XII (zaległej) kolejki spotkań (12.05.2009 roku)
Zawada - Syrynia; Pszów - Turza Śląska; Rogów - Czyżowice; Unia Racibórz - Zabełków; Gorzyce - WAP III Jedłownik; Lubomia - Krzyżanowice (wtorek, godz.18:00).
Zapowiedź XX kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
Zawada - WAP III Jedłownik; Zabełków - Krzyżanowice; Czyżowice - Lubomia; Turza Śląska - Gorzyce; Syrynia - Unia Racibórz; Pszów - Rogów (sobota, godz.11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
XV kolejka spotkań (09/11.05.2009 roku)
Nędza - Kuźnia Raciborska II 1:0 (1:0); Pstrążna - Lyski 2:5 (1:2); Górki Śląskie - Adamowice 5:0 (3:0); Kuźnia Raciborska I - Rudy 1:3 (1:1); RTP Unia Racibórz - Gaszowice 7:1 (6:0). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XI kolejki: RTP Unia Racibórz - Nędza 3:0 (walkower).
Aktualna TABELA
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/18.05.2009 roku)
Gaszowice - Górki Śląskie; Adamowice - Pstrążna; Lyski - Kuźnia Raciborska I; Rudy - Nędza (sobota, godz.11:00); Kuźnia Raciborska II - RTP Unia Racibórz (poniedziałek, godz.17:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 3)
XV kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
Tworków - Markowice 8:1 (4:0); Grzegorzowice - SALOS Pogrzebień 2:4 (1:0); Cyprzanów - Krzanowice 2:2 (1:2); Studzienna - Ocice Racibórz 0:3 (0:1); Rudnik - Rafako Racibórz 0:3 (walkower).
Aktualna TABELA
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek przed rundą wiosenną!
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/18.05.2009 roku)
Markowice - Studzienna; Ocice Racibórz - Cyprzanów; Krzanowice - Grzegorzowice (sobota, godz.11:00); Rafako Racibórz - Tworków (poniedziałek, godz.17:00); SALOS Pogrzebień - pauza.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
XII kolejka spotkań (11.05.2009 roku)
Pszów - WAP Jedłownik i Chałupki - Gorzyce (przełożone na 21.05.2009 roku o godz.17:00); Bełsznica - Rogów (przełożony na 22.05.2009 roku o godz.17:00); Lubomia - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (18.05.2009 roku)
WAP Jedłownik - Chałupki; Gorzyce - Bełsznica; Rogów - Lubomia (poniedziałek, godz.17:00); Pszów - pauza.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
XII kolejka spotkań (11.05.2009 roku)
Bieńkowice - Kobyla 5:1 (3:1); Gamów - Unia Racibórz 1:9 (0:3); Krzyżkowice - Pietrowice Wielkie (przełożony na 12.05.2009 roku o godz.17:00); Wojnowice - pauza.
Aktualna TABELA
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (18.05.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Gamów; Unia Racibórz - Bieńkowice; Kobyla - Wojnowice (poniedziałek, godz.17:00); Krzyżkowice - pauza.
II Liga Kobiet (grupa śląska)
XIII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
UKS Gamów - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1:4 (0:2).
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
UKS Gamów - LKS Sparta Lubliniec (sobota, godz.16:00).
Regionalna Liga Juniorów (grupa śląska B)
XVII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
OSiR KP Unia Racibórz - ROW Energetyk Rybnik 0:5 (0:2).
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
Piast Gliwice - OSiR KP Unia Racibórz (sobota, godz.9:30).
Okręgowa Liga Juniorów (grupa śląska C)
XVII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
Wodzisławska Akademia Piłkarska I - OSiR KP Unia Racibórz 1:3 (1:0).
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
OSiR KP Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice (sobota, godz.9:30).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
XXV kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Rogów - Unia Racibórz 4:1 (1:1); Ornontowice - Pszów 1:2 (0:1); Rymer - Łaziska Górne 0:7 (0:4); Żabnica - Bielsko-Biała 2:0 (2:0); Bojszowy - Porąbka 1:1 (1:0); Czaniec - Knurów 0:3 (0:1); Łąka - Ruda Śląska 1:3 (0:3); Marklowice - Jastrzębie II (drużyna gości nie przyjechała na mecz).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Żabnica | 25 | 63 | 68:12 |
2. Rogów | 25 | 61 | 69:18 |
3. Łaziska Górne | 25 | 45 | 54:25 |
4. Ornontowice | 25 | 43 | 63:46 |
5. Marklowice | 24 | 39 | 47:39 |
6. Jastrzębie II | 24 | 37 | 38:35 |
7. Porąbka | 25 | 36 | 32:27 |
8. Knurów | 25 | 35 | 43:51 |
9. Czaniec | 25 | 31 | 34:30 |
10. Ruda Śląska | 25 | 30 | 36:45 |
11. Łąka | 25 | 30 | 34:43 |
12. Bojszowy | 25 | 28 | 34:40 |
13. Unia Racibórz | 25 | 28 | 35:47 |
14. Bielsko-Biała | 25 | 27 | 24:41 |
15. Pszów | 25 | 26 | 40:48 |
16. Rymer | 25 | 1 | 9:113 |
Zapowiedź XXVI kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Ruda Śląska - Bojszowy (sobota, godz. 11:00); Unia Racibórz - Rymer; Pszów - Marklowice; Knurów - Rogów; Łaziska Górne - Żabnica; Bielsko-Biała - Ornontowice; Porąbka - Czaniec (sobota, godz. 17:00); Jastrzębie II - Łąka (niedziela, godz. 11:00).
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
XXVIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Krzyżanowice - Lubomia 3:5 (3:3); Zawada - Syrynia 3:1 (2:0); Radlin - Nędza 4:2 (3:0); Rogów II - Czyżowice 0:0; Gorzyce - Jejkowice 1:2 (0:1); Skrzyszów - Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0); Ochojec - Mszana 2:0 (0:0); Szczejkowice - Połomia 2:1 (0:0); Żory - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Jejkowice | 26 | 56 | 55:32 |
2. Żory | 26 | 53 | 60:31 |
3. Skrzyszów | 27 | 51 | 47:27 |
4. Nędza | 26 | 50 | 55:29 |
5. Rogów II | 27 | 50 | 55:37 |
6. Szczejkowice | 27 | 41 | 56:55 |
7. Pietrowice Wielkie | 27 | 40 | 52:46 |
8. Lubomia | 27 | 37 | 50:56 |
9. Połomia | 26 | 35 | 38:35 |
10. Krzyżanowice | 26 | 34 | 50:58 |
11. Syrynia | 25 | 33 | 32:40 |
12. Gorzyce | 26 | 31 | 38:40 |
13. Ochojec | 26 | 31 | 32:48 |
14. Czyżowice | 26 | 25 | 36:39 |
15. Radlin | 26 | 20 | 29:62 |
16. Mszana | 26 | 20 | 29:64 |
17. Zawada | 26 | 19 | 25:40 |
Zapowiedź XXIX kolejki spotkań (13.05.2009 roku)
Nędza - Żory; Pietrowice Wielkie - Lubomia; Zawada - Krzyżanowice; Syrynia - Gorzyce; Czyżowice - Szczejkowice; Połomia - Skrzyszów; Jejkowice - Ochojec; Mszana - Radlin (środa, godz.17:00); Rogów II - pauza.
Zapowiedź XXX kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie; Żory - Mszana; Radlin - Jejkowice (sobota, godz.17:00); Lubomia - Połomia; Rogów II - Nędza; Gorzyce - Zawada; Skrzyszów - Czyżowice; Ochojec - Syrynia (niedziela, godz.17:00); Szczejkowice - pauza.
A Klasa (Podokręg Racibórz)
XXIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Rafako Racibórz - Gaszowice 1:2 (0:1); Górki Śląskie - Krzanowice 2:1 (2:0); Krzyżkowice - Samborowice 2:1 (2:0); Nowa Wieś - Lyski 3:0 (0:0); Turza Śląska - Chałupki 1:1 (0:0); Kornowac - Ocice Racibórz 3:5 (3:1); Rzuchów - Rudy 2:7 (0:5); Jedłownik - Tworków 2:0 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Jedłownik | 23 | 65 | 114:8 |
2. Górki Śląskie | 23 | 53 | 62:24 |
3. Rafako Racibórz | 23 | 49 | 83:32 |
4. Gaszowice | 23 | 43 | 51:25 |
5. Krzyżkowice | 23 | 40 | 43:29 |
6. Krzanowice | 23 | 39 | 43:34 |
7. Kornowac | 23 | 36 | 55:42 |
8. Samborowice | 23 | 35 | 54:44 |
9. Nowa Wieś | 23 | 28 | 44:67 |
10. Rudy | 23 | 26 | 39:41 |
11. Ocice Racibórz | 23 | 25 | 41:71 |
12. Tworków | 23 | 23 | 30:42 |
13. Turza Śląska | 23 | 22 | 30:64 |
14. Rzuchów | 23 | 17 | 41:87 |
15. Lyski | 23 | 13 | 25:70 |
16. Chałupki | 23 | 11 | 19:94 |
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Chałupki - Rafako Racibórz; Lyski - Kornowac; Krzanowice - Rzuchów (sobota, godz.17:00); Tworków - Nowa Wieś (niedziela, godz.15:00); Rudy - Jedłownik (niedziela, godz.15:30); Gaszowice - Krzyżkowice; Samborowice - Górki Śląskie; Ocice Racibórz - Turza Śląska (niedziela, godz.17:00).
B Klasa (Podokręg Racibórz)
XXIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Zabełków - Kuźnia Raciborska 2:3 (1:1); Pietraszyn - Babice 2:2 (2:0); Pstrążna - Buków 0:0; Płonia Racibórz - Brzezie 2:5 (0:2); Studzienna - Siedliska 8:2 (2:0); Ruda Kozielska - Bolesław 5:1 (2:1); Olza - Nieboczowy 1:10 (0:5); Markowice - Dzimierz 2:1 (0:1).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Kuźnia Raciborska | 23 | 59 | 69:27 |
2. Buków | 23 | 52 | 62:28 |
3. Ruda Kozielska | 23 | 49 | 83:35 |
4. Nieboczowy | 23 | 48 | 77:36 |
5. Studzienna | 23 | 48 | 55:32 |
6. Brzezie | 23 | 43 | 52:35 |
7. Markowice | 23 | 37 | 62:40 |
8. Pstrążna | 23 | 29 | 36:43 |
9. Zabełków | 23 | 28 | 51:46 |
10. Płonia Racibórz | 23 | 27 | 64:81 |
11. Siedliska | 23 | 25 | 45:62 |
12. Pietraszyn | 23 | 22 | 35:63 |
13. Babice | 23 | 21 | 47:62 |
14. Dzimierz | 23 | 19 | 28:46 |
15. Bolesław | 23 | 17 | 53:101 |
16. Olza | 23 | 5 | 31:113 |
Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Kuźnia Raciborska - Studzienna; Siedliska - Pietraszyn (sobota, godz.15:00); Buków - Ruda Kozielska (sobota, godz.17:00); Dzimierz - Pstrążna (niedziela, godz.14:00); Nieboczowy - Płonia Racibórz (niedziela, godz.15:00); Brzezie - Markowice; Bolesław - Zabełków (niedziela, godz.16:00); Babice - Olza (niedziela, godz.17:00).
C Klasa (Podokręg Racibórz)
XXII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Raszczyce - Cyprzanów 4:0 (3:0); Pawłów - Bieńkowice 2:3 (1:1); Syrynia II - Adamowice 1:2 (1:0); Gamów - Zawada Książęca 3:2 (0:2); Jankowice - Górki Śląskie II 1:6 (0:3); Grzegorzowice - Owsiszcze 1:5 (1:3); Czernica - Rudnik 0:2 (0:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Syrynia II | 20 | 44 | 54:26 |
2. Bieńkowice | 20 | 41 | 60:29 |
3. Gamów | 20 | 41 | 53:30 |
4. Pawłów | 20 | 40 | 60:35 |
5. Cyprzanów | 20 | 39 | 49:33 |
6. Adamowice | 19 | 34 | 44:28 |
7. Rudnik | 19 | 27 | 42:43 |
8. Raszczyce | 20 | 26 | 35:26 |
9. Owsiszcze | 19 | 26 | 36:32 |
10. Górki Śląskie II | 20 | 20 | 25:56 |
11. Zawada Książęca | 20 | 18 | 27:44 |
12. Grzegorzowice | 20 | 15 | 37:60 |
13. Jankowice | 20 | 11 | 27:68 |
14. Czernica | 19 | 8 | 20:59 |
Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Zawada Książęca - Syrynia II (sobota, godz.16:00); Górki Śląskie II - Raszczyce; Pawłów - Owsiszcze; Rudnik - Jankowice (sobota, godz.17:00); Cyprzanów - Grzegorzowice (niedziela, godz.13:00); Adamowice - Czernica; Bieńkowice - Gamów (niedziela, godz.15:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Studzienna 9:0 (1:0); Nędza - Tworków 4:2 (2:1); Syrynia - Pszów 0:1 (0:1); Gorzyce - Rudy 3:1 (2:0); Markowice - Ocice Racibórz 6:3 (2:2); Krzyżanowice - Czyżowice 4:2 (2:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pietrowice Wielkie | 16 | 39 | 65:15 |
2. Pszów | 16 | 31 | 37:23 |
3. Markowice | 16 | 25 | 54:37 |
4. Czyżowice | 16 | 24 | 53:46 |
5. Rudy | 16 | 24 | 37:43 |
6. Ocice Racibórz | 16 | 23 | 32:35 |
7. Nędza | 15 | 23 | 38:49 |
8. Gorzyce | 16 | 21 | 28:33 |
9. Syrynia | 15 | 20 | 40:46 |
10. Tworków | 16 | 17 | 40:53 |
11. Studzienna | 16 | 14 | 26:48 |
12. Krzyżanowice | 16 | 12 | 24:46 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Tworków - Krzyżanowice (sobota, godz.16:00); Pszów - Nędza (niedziela, godz.10:00); Czyżowice - Pietrowice Wielkie; Rudy - Syrynia; Studzienna - Markowice; Ocice Racibórz - Gorzyce (niedziela, godz.11:00). Zaległy mecz XVI kolejki: Nędza - Syrynia (14.05.2009 roku o godz.18:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Lyski - Krzanowice 1:0 (0:0); Pietraszyn - Rafako Racibórz 2:11 (1:5); Babice - Ruda Kozielska 3:2 (1:0); Wojnowice - Płonia Racibórz 3:2 (1:1); Gamów - Kuźnia Raciborska 2:5 (1:3); Zawada Książęca - Samborowice 2:3 (0:2).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 16 | 43 | 108:22 |
2. Lyski | 16 | 37 | 40:17 |
3. Krzanowice | 16 | 34 | 48:23 |
4. Gamów | 16 | 25 | 57:58 |
5. Samborowice | 16 | 23 | 36:48 |
6. Kuźnia Raciborska | 16 | 22 | 55:56 |
7. Wojnowice | 16 | 18 | 27:39 |
8. Pietraszyn | 16 | 18 | 22:57 |
9. Babice | 16 | 16 | 38:56 |
10. Zawada Książęca | 16 | 15 | 24:36 |
11. Ruda Kozielska | 16 | 13 | 29:49 |
12. Płonia Racibórz | 16 | 11 | 35:58 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Ruda Kozielska - Gamów (sobota, godz.13:30); Rafako Racibórz - Wojnowice; Krzanowice - Babice; Kuźnia Raciborska - Pietraszyn (niedziela, godz.11:00); Samborowice - Lyski (niedziela, godz.14:00); Płonia Racibórz - Zawada Książęca (niedziela, godz.15:00).
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)
Kornowac - Turza Śląska 7:0 (1:0); Lubomia - Rogów 1:4 (0:0); Owsiszcze - Zabełków 3:2 (1:1); Gaszowice - Nieboczowy 5:2 (2:1); Rzuchów - Nowa Wieś (przełożony na 20.05.2009 roku o godz.18:00); Brzezie - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 14 | 37 | 73:14 |
2. Gaszowice | 15 | 35 | 49:16 |
3. Turza Śląska | 14 | 29 | 43:36 |
4. Nowa Wieś | 14 | 20 | 32:32 |
5. Lubomia | 15 | 19 | 30:48 |
6. Owsiszcze | 15 | 18 | 29:35 |
7. Kornowac | 15 | 17 | 29:29 |
8. Brzezie | 14 | 16 | 22:33 |
9. Nieboczowy | 15 | 14 | 28:49 |
10. Rzuchów | 13 | 12 | 15:30 |
11. Zabełków | 14 | 8 | 17:45 |
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (17.05.2009 roku)
Nowa Wieś - Gaszowice; Brzezie - Owsiszcze; Rogów - Kornowac; Turza Śląska - Rzuchów (niedziela, godz.11:00); Zabełków - Lubomia (niedziela, godz.13:00); Nieboczowy - pauza.
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
XV kolejka spotkań (10.05.2009 roku)
Górki Śląskie - Czernica 1:2 (1:0); Dzimierz - Pietrowice Wielkie 2:4 (2:2); Pawłów - Bogunice 5:0 (4:0).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pietrowice Wielkie | 15 | 36 | 59:19 |
2. Czernica | 15 | 35 | 47:21 |
3. Pawłów | 15 | 29 | 46:21 |
4. Górki Śląskie | 15 | 17 | 33:38 |
5. Dzimierz | 15 | 10 | 25:45 |
6. Bogunice | 15 | 2 | 6:72 |
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Pawłów (sobota, godz.11:00); Górki Śląskie - Dzimierz; Bogunice - Czernica (niedziela, godz.11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
XIX kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
WAP III Jedłownik - Zabełków 0:3 (0:2); Lubomia - Turza Śląska 1:4 (1:0); Rogów - Zawada 2:3 (1:1); Gorzyce - Syrynia 2:1 (2:1); Krzyżanowice - Czyżowice 2:4 (1:2); Unia Racibórz - Pszów 4:1 (1:0). Zaległe mecze (05.05.2009 roku): Rogów - Unia Racibórz 0:7 (0:3); Czyżowice - WAP III Jedłownik 2:3 (1:3); Gorzyce - Lubomia 9:0 (2:0); Krzyżanowice - Syrynia 0:4 (0:1). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XVI kolejki: Pszów - Krzyżanowice 3:0 (walkower).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Unia Racibórz | 18 | 54 | 192:4 |
2. Pszów | 18 | 42 | 97:32 |
3. Zawada | 18 | 42 | 74:34 |
4. Gorzyce | 18 | 33 | 49:34 |
5. Syrynia | 18 | 29 | 55:29 |
6. WAP III Jedłownik | 18 | 28 | 57:56 |
7. Rogów | 18 | 27 | 57:47 |
8. Turza Śląska | 18 | 24 | 39:60 |
9. Zabełków | 18 | 23 | 44:73 |
10. Czyżowice | 18 | 10 | 34:109 |
11. Krzyżanowice | 18 | 4 | 12:76 |
12. Lubomia | 18 | 2 | 16:172 |
Zapowiedź XII (zaległej) kolejki spotkań (12.05.2009 roku)
Zawada - Syrynia; Pszów - Turza Śląska; Rogów - Czyżowice; Unia Racibórz - Zabełków; Gorzyce - WAP III Jedłownik; Lubomia - Krzyżanowice (wtorek, godz.18:00).
Zapowiedź XX kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
Zawada - WAP III Jedłownik; Zabełków - Krzyżanowice; Czyżowice - Lubomia; Turza Śląska - Gorzyce; Syrynia - Unia Racibórz; Pszów - Rogów (sobota, godz.11:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
XV kolejka spotkań (09/11.05.2009 roku)
Nędza - Kuźnia Raciborska II 1:0 (1:0); Pstrążna - Lyski 2:5 (1:2); Górki Śląskie - Adamowice 5:0 (3:0); Kuźnia Raciborska I - Rudy 1:3 (1:1); RTP Unia Racibórz - Gaszowice 7:1 (6:0). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XI kolejki: RTP Unia Racibórz - Nędza 3:0 (walkower).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Lyski | 15 | 43 | 71:10 |
2. Górki Śląskie | 15 | 29 | 51:28 |
3. Rudy | 15 | 28 | 48:29 |
4. Pstrążna | 15 | 23 | 38:40 |
5. Kuźnia Raciborska II | 15 | 22 | 51:32 |
6. Nędza | 15 | 22 | 31:31 |
7. Kuźnia Raciborska I | 15 | 16 | 36:49 |
8. Adamowice | 15 | 15 | 43:75 |
9. Gaszowice | 15 | 12 | 27:52 |
10. RTP Unia Racibórz | 15 | 10 | 29:79 |
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/18.05.2009 roku)
Gaszowice - Górki Śląskie; Adamowice - Pstrążna; Lyski - Kuźnia Raciborska I; Rudy - Nędza (sobota, godz.11:00); Kuźnia Raciborska II - RTP Unia Racibórz (poniedziałek, godz.17:00).
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 3)
XV kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
Tworków - Markowice 8:1 (4:0); Grzegorzowice - SALOS Pogrzebień 2:4 (1:0); Cyprzanów - Krzanowice 2:2 (1:2); Studzienna - Ocice Racibórz 0:3 (0:1); Rudnik - Rafako Racibórz 0:3 (walkower).
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 15 | 40 | 58:10 |
2. Ocice Racibórz | 15 | 31 | 48:25 |
3. Grzegorzowice | 15 | 26 | 45:24 |
4. Krzanowice | 15 | 26 | 42:22 |
5. Tworków | 15 | 25 | 48:37 |
6. Studzienna | 15 | 24 | 36:33 |
7. SALOS Pogrzebień | 15 | 23 | 49:37 |
8. Cyprzanów | 15 | 10 | 23:64 |
9. Markowice | 15 | 4 | 19:92 |
10. *Rudnik | 15 | 10 | 22:46 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek przed rundą wiosenną!
Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/18.05.2009 roku)
Markowice - Studzienna; Ocice Racibórz - Cyprzanów; Krzanowice - Grzegorzowice (sobota, godz.11:00); Rafako Racibórz - Tworków (poniedziałek, godz.17:00); SALOS Pogrzebień - pauza.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
XII kolejka spotkań (11.05.2009 roku)
Pszów - WAP Jedłownik i Chałupki - Gorzyce (przełożone na 21.05.2009 roku o godz.17:00); Bełsznica - Rogów (przełożony na 22.05.2009 roku o godz.17:00); Lubomia - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 10 | 30 | 75:8 |
2. Lubomia | 10 | 20 | 51:17 |
3. Gorzyce | 9 | 15 | 61:24 |
4. WAP Jedłownik | 9 | 14 | 51:29 |
5. Chałupki | 9 | 11 | 44:36 |
6. Bełsznica | 9 | 4 | 6:73 |
7. Pszów | 10 | 1 | 2:103 |
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (18.05.2009 roku)
WAP Jedłownik - Chałupki; Gorzyce - Bełsznica; Rogów - Lubomia (poniedziałek, godz.17:00); Pszów - pauza.
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
XII kolejka spotkań (11.05.2009 roku)
Bieńkowice - Kobyla 5:1 (3:1); Gamów - Unia Racibórz 1:9 (0:3); Krzyżkowice - Pietrowice Wielkie (przełożony na 12.05.2009 roku o godz.17:00); Wojnowice - pauza.
Aktualna TABELA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Unia Racibórz | 9 | 24 | 65:14 |
2. Bieńkowice | 10 | 20 | 33:23 |
3. Kobyla | 11 | 19 | 64:34 |
4. Gamów | 10 | 16 | 23:38 |
5. Pietrowice Wielkie | 9 | 12 | 26:40 |
6. Krzyżkowice | 9 | 8 | 21:32 |
7. Wojnowice | 10 | 0 | 7:58 |
Zapowiedź XIII kolejki spotkań (18.05.2009 roku)
Pietrowice Wielkie - Gamów; Unia Racibórz - Bieńkowice; Kobyla - Wojnowice (poniedziałek, godz.17:00); Krzyżkowice - pauza.
II Liga Kobiet (grupa śląska)
XIII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
UKS Gamów - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1:4 (0:2).
Zapowiedź XIV kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
UKS Gamów - LKS Sparta Lubliniec (sobota, godz.16:00).
Regionalna Liga Juniorów (grupa śląska B)
XVII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
OSiR KP Unia Racibórz - ROW Energetyk Rybnik 0:5 (0:2).
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
Piast Gliwice - OSiR KP Unia Racibórz (sobota, godz.9:30).
Okręgowa Liga Juniorów (grupa śląska C)
XVII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)
Wodzisławska Akademia Piłkarska I - OSiR KP Unia Racibórz 1:3 (1:0).
Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2009 roku)
OSiR KP Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice (sobota, godz.9:30).
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)