środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe

11.05.2009 19:53 | 0 komentarzy |
Futbolowe emocje… dotyczące awansów i spadków, wkraczają powoli w decydującą fazę. Rozstrzygnięcia ostatniego weekendu, mocno skomplikowały sytuację niektórych zespołów. Zapraszamy do lektury materiału, zawierającego wyniki wszystkich meczów, zawsze aktualne tabele 14 grup i zapowiedzi następnych kolejek spotkań!
PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
IV Liga (grupa śląska 2)

XXV kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Rogów - Unia Racibórz 4:1 (1:1); Ornontowice - Pszów 1:2 (0:1); Rymer - Łaziska Górne 0:7 (0:4); Żabnica - Bielsko-Biała 2:0 (2:0); Bojszowy - Porąbka 1:1 (1:0); Czaniec - Knurów 0:3 (0:1); Łąka - Ruda Śląska 1:3 (0:3); Marklowice - Jastrzębie II (drużyna gości nie przyjechała na mecz).
 
Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Żabnica 25 63 68:12
2. Rogów 25 61 69:18
3. Łaziska Górne 25 45 54:25
4. Ornontowice 25 43 63:46
5. Marklowice 24 39 47:39
6. Jastrzębie II 24 37 38:35
7. Porąbka 25 36 32:27
8. Knurów 25 35 43:51
9. Czaniec 25 31 34:30
10. Ruda Śląska 25 30 36:45
11. Łąka 25 30 34:43
12. Bojszowy 25 28 34:40
13. Unia Racibórz 25 28 35:47
14. Bielsko-Biała 25 27 24:41
15. Pszów 25 26 40:48
16. Rymer 25 1 9:113


Zapowiedź XXVI kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Ruda Śląska - Bojszowy (sobota, godz. 11:00); Unia Racibórz - Rymer; Pszów - Marklowice; Knurów - Rogów; Łaziska Górne - Żabnica; Bielsko-Biała - Ornontowice; Porąbka - Czaniec (sobota, godz. 17:00); Jastrzębie II - Łąka (niedziela, godz. 11:00).
 


Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)

XXVIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Krzyżanowice - Lubomia 3:5 (3:3); Zawada - Syrynia 3:1 (2:0); Radlin - Nędza 4:2 (3:0); Rogów II - Czyżowice 0:0; Gorzyce - Jejkowice 1:2 (0:1); Skrzyszów - Pietrowice Wielkie 1:0 (0:0); Ochojec - Mszana 2:0 (0:0); Szczejkowice - Połomia 2:1 (0:0); Żory - pauza.

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Jejkowice 26 56 55:32
2. Żory 26 53 60:31
3. Skrzyszów 27 51 47:27
4. Nędza 26 50 55:29
5. Rogów II 27 50 55:37
6. Szczejkowice 27 41 56:55
7. Pietrowice Wielkie 27 40 52:46
8. Lubomia 27 37 50:56
9. Połomia 26 35 38:35
10. Krzyżanowice 26 34 50:58
11. Syrynia 25 33 32:40
12. Gorzyce 26 31 38:40
13. Ochojec 26 31 32:48
14. Czyżowice 26 25 36:39
15. Radlin 26 20 29:62
16. Mszana 26 20 29:64
17. Zawada 26 19 25:40


Zapowiedź XXIX kolejki spotkań (13.05.2009 roku)

Nędza - Żory; Pietrowice Wielkie - Lubomia; Zawada - Krzyżanowice; Syrynia - Gorzyce; Czyżowice - Szczejkowice; Połomia - Skrzyszów; Jejkowice - Ochojec; Mszana - Radlin (środa, godz.17:00); Rogów II - pauza.

Zapowiedź XXX kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Krzyżanowice - Pietrowice Wielkie; Żory - Mszana; Radlin - Jejkowice (sobota, godz.17:00); Lubomia - Połomia; Rogów II - Nędza; Gorzyce - Zawada; Skrzyszów - Czyżowice; Ochojec - Syrynia (niedziela, godz.17:00); Szczejkowice - pauza.
 


A Klasa (Podokręg Racibórz)

XXIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Rafako Racibórz - Gaszowice 1:2 (0:1); Górki Śląskie - Krzanowice 2:1 (2:0); Krzyżkowice - Samborowice 2:1 (2:0); Nowa Wieś - Lyski 3:0 (0:0); Turza Śląska - Chałupki 1:1 (0:0); Kornowac - Ocice Racibórz 3:5 (3:1); Rzuchów - Rudy 2:7 (0:5); Jedłownik - Tworków 2:0 (0:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Jedłownik 23 65 114:8
2. Górki Śląskie 23 53 62:24
3. Rafako Racibórz 23 49 83:32
4. Gaszowice 23 43 51:25
5. Krzyżkowice 23 40 43:29
6. Krzanowice 23 39 43:34
7. Kornowac 23 36 55:42
8. Samborowice 23 35 54:44
9. Nowa Wieś 23 28 44:67
10. Rudy 23 26 39:41
11. Ocice Racibórz 23 25 41:71
12. Tworków 23 23 30:42
13. Turza Śląska 23 22 30:64
14. Rzuchów 23 17 41:87
15. Lyski 23 13 25:70
16. Chałupki 23 11 19:94


Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Chałupki - Rafako Racibórz; Lyski - Kornowac; Krzanowice - Rzuchów (sobota, godz.17:00); Tworków - Nowa Wieś (niedziela, godz.15:00); Rudy - Jedłownik (niedziela, godz.15:30); Gaszowice - Krzyżkowice; Samborowice - Górki Śląskie; Ocice Racibórz - Turza Śląska (niedziela, godz.17:00).



B Klasa (Podokręg Racibórz)

XXIII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Zabełków - Kuźnia Raciborska 2:3 (1:1); Pietraszyn - Babice 2:2 (2:0); Pstrążna - Buków 0:0; Płonia Racibórz - Brzezie 2:5 (0:2); Studzienna - Siedliska 8:2 (2:0); Ruda Kozielska - Bolesław 5:1 (2:1); Olza - Nieboczowy 1:10 (0:5); Markowice - Dzimierz 2:1 (0:1).      

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Kuźnia Raciborska 23 59 69:27
2. Buków 23 52 62:28
3. Ruda Kozielska 23 49 83:35
4. Nieboczowy 23 48 77:36
5. Studzienna 23 48 55:32
6. Brzezie 23 43 52:35
7. Markowice 23 37 62:40
8. Pstrążna 23 29 36:43
9. Zabełków 23 28 51:46
10. Płonia Racibórz 23 27 64:81
11. Siedliska 23 25 45:62
12. Pietraszyn 23 22 35:63
13. Babice 23 21 47:62
14. Dzimierz 23 19 28:46
15. Bolesław 23 17 53:101
16. Olza 23 5 31:113


Zapowiedź XXIV kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Kuźnia Raciborska - Studzienna; Siedliska - Pietraszyn (sobota, godz.15:00); Buków - Ruda Kozielska (sobota, godz.17:00); Dzimierz - Pstrążna (niedziela, godz.14:00); Nieboczowy - Płonia Racibórz (niedziela, godz.15:00); Brzezie - Markowice; Bolesław - Zabełków (niedziela, godz.16:00); Babice - Olza (niedziela, godz.17:00).



C Klasa (Podokręg Racibórz)

XXII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Raszczyce - Cyprzanów 4:0 (3:0); Pawłów - Bieńkowice 2:3 (1:1); Syrynia II - Adamowice 1:2 (1:0); Gamów - Zawada Książęca 3:2 (0:2); Jankowice - Górki Śląskie II 1:6 (0:3); Grzegorzowice - Owsiszcze 1:5 (1:3); Czernica - Rudnik 0:2 (0:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Syrynia II 20 44 54:26
2. Bieńkowice 20 41 60:29
3. Gamów 20 41 53:30
4. Pawłów 20 40 60:35
5. Cyprzanów 20 39 49:33
6. Adamowice 19 34 44:28
7. Rudnik 19 27 42:43
8. Raszczyce 20 26 35:26
9. Owsiszcze 19 26 36:32
10. Górki Śląskie II 20 20 25:56
11. Zawada Książęca 20 18 27:44
12. Grzegorzowice 20 15 37:60
13. Jankowice 20 11 27:68
14. Czernica 19 8 20:59


Zapowiedź XXIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Zawada Książęca - Syrynia II (sobota, godz.16:00); Górki Śląskie II - Raszczyce; Pawłów - Owsiszcze; Rudnik - Jankowice (sobota, godz.17:00); Cyprzanów - Grzegorzowice (niedziela, godz.13:00); Adamowice - Czernica; Bieńkowice - Gamów (niedziela, godz.15:00).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)

XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Pietrowice Wielkie - Studzienna 9:0 (1:0); Nędza - Tworków 4:2 (2:1); Syrynia - Pszów 0:1 (0:1); Gorzyce - Rudy 3:1 (2:0); Markowice - Ocice Racibórz 6:3 (2:2); Krzyżanowice - Czyżowice 4:2 (2:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Pietrowice Wielkie 16 39 65:15
2. Pszów 16 31 37:23
3. Markowice 16 25 54:37
4. Czyżowice 16 24 53:46
5. Rudy 16 24 37:43
6. Ocice Racibórz 16 23 32:35
7. Nędza 15 23 38:49
8. Gorzyce 16 21 28:33
9. Syrynia 15 20 40:46
10. Tworków 16 17 40:53
11. Studzienna 16 14 26:48
12. Krzyżanowice 16 12 24:46


Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Tworków - Krzyżanowice (sobota, godz.16:00); Pszów - Nędza (niedziela, godz.10:00); Czyżowice - Pietrowice Wielkie; Rudy - Syrynia; Studzienna - Markowice; Ocice Racibórz - Gorzyce (niedziela, godz.11:00). Zaległy mecz XVI kolejki: Nędza - Syrynia (14.05.2009 roku o godz.18:00).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)

XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Lyski - Krzanowice 1:0 (0:0); Pietraszyn - Rafako Racibórz 2:11 (1:5); Babice - Ruda Kozielska 3:2 (1:0); Wojnowice - Płonia Racibórz 3:2 (1:1); Gamów - Kuźnia Raciborska 2:5 (1:3); Zawada Książęca - Samborowice 2:3 (0:2).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rafako Racibórz 16 43 108:22
2. Lyski 16 37 40:17
3. Krzanowice 16 34 48:23
4. Gamów 16 25 57:58
5. Samborowice 16 23 36:48
6. Kuźnia Raciborska 16 22 55:56
7. Wojnowice 16 18 27:39
8. Pietraszyn 16 18 22:57
9. Babice 16 16 38:56
10. Zawada Książęca 16 15 24:36
11. Ruda Kozielska 16 13 29:49
12. Płonia Racibórz 16 11 35:58


Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Ruda Kozielska - Gamów (sobota, godz.13:30); Rafako Racibórz - Wojnowice; Krzanowice - Babice; Kuźnia Raciborska - Pietraszyn (niedziela, godz.11:00); Samborowice - Lyski (niedziela, godz.14:00); Płonia Racibórz - Zawada Książęca (niedziela, godz.15:00).
 


Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)

XVII kolejka spotkań (09/10.05.2009 roku)

Kornowac - Turza Śląska 7:0 (1:0); Lubomia - Rogów 1:4 (0:0); Owsiszcze - Zabełków 3:2 (1:1); Gaszowice - Nieboczowy 5:2 (2:1); Rzuchów - Nowa Wieś (przełożony na 20.05.2009 roku o godz.18:00); Brzezie - pauza.
    
Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rogów 14 37 73:14
2. Gaszowice 15 35 49:16
3. Turza Śląska 14 29 43:36
4. Nowa Wieś 14 20 32:32
5. Lubomia 15 19 30:48
6. Owsiszcze 15 18 29:35
7. Kornowac 15 17 29:29
8. Brzezie 14 16 22:33
9. Nieboczowy 15 14 28:49
10. Rzuchów 13 12 15:30
11. Zabełków 14 8 17:45


Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (17.05.2009 roku)

Nowa Wieś - Gaszowice; Brzezie - Owsiszcze; Rogów - Kornowac; Turza Śląska - Rzuchów (niedziela, godz.11:00); Zabełków - Lubomia (niedziela, godz.13:00); Nieboczowy - pauza.
 


Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)

XV kolejka spotkań (10.05.2009 roku)

Górki Śląskie - Czernica 1:2 (1:0); Dzimierz - Pietrowice Wielkie 2:4 (2:2); Pawłów - Bogunice 5:0 (4:0).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Pietrowice Wielkie 15 36 59:19
2. Czernica 15 35 47:21
3. Pawłów 15 29 46:21
4. Górki Śląskie 15 17 33:38
5. Dzimierz 15 10 25:45
6. Bogunice 15 2 6:72


Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/17.05.2009 roku)

Pietrowice Wielkie - Pawłów (sobota, godz.11:00); Górki Śląskie - Dzimierz; Bogunice - Czernica (niedziela, godz.11:00).
 


Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

XIX kolejka spotkań (09.05.2009 roku)

WAP III Jedłownik - Zabełków 0:3 (0:2); Lubomia - Turza Śląska 1:4 (1:0); Rogów - Zawada 2:3 (1:1); Gorzyce - Syrynia 2:1 (2:1); Krzyżanowice - Czyżowice 2:4 (1:2); Unia Racibórz - Pszów 4:1 (1:0). Zaległe mecze (05.05.2009 roku): Rogów - Unia Racibórz 0:7 (0:3); Czyżowice - WAP III Jedłownik 2:3 (1:3); Gorzyce - Lubomia 9:0 (2:0); Krzyżanowice - Syrynia 0:4 (0:1). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XVI kolejki: Pszów - Krzyżanowice 3:0 (walkower).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Unia Racibórz 18 54 192:4
2. Pszów 18 42 97:32
3. Zawada 18 42 74:34
4. Gorzyce 18 33 49:34
5. Syrynia 18 29 55:29
6. WAP III Jedłownik 18 28 57:56
7. Rogów 18 27 57:47
8. Turza Śląska 18 24 39:60
9. Zabełków 18 23 44:73
10. Czyżowice 18 10 34:109
11. Krzyżanowice 18 4 12:76
12. Lubomia 18 2 16:172


Zapowiedź XII (zaległej) kolejki spotkań (12.05.2009 roku)

Zawada - Syrynia; Pszów - Turza Śląska; Rogów - Czyżowice; Unia Racibórz - Zabełków; Gorzyce - WAP III Jedłownik; Lubomia - Krzyżanowice (wtorek, godz.18:00).
 
Zapowiedź XX kolejki spotkań (16.05.2009 roku)

Zawada - WAP III Jedłownik; Zabełków - Krzyżanowice; Czyżowice - Lubomia; Turza Śląska - Gorzyce; Syrynia - Unia Racibórz; Pszów - Rogów (sobota, godz.11:00).
 


Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

XV kolejka spotkań (09/11.05.2009 roku)

Nędza - Kuźnia Raciborska II 1:0 (1:0); Pstrążna - Lyski 2:5 (1:2); Górki Śląskie - Adamowice 5:0 (3:0); Kuźnia Raciborska I - Rudy 1:3 (1:1); RTP Unia Racibórz - Gaszowice 7:1 (6:0). Wydział Gier zweryfikował wynik meczu XI kolejki: RTP Unia Racibórz - Nędza 3:0 (walkower).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Lyski 15 43 71:10
2. Górki Śląskie 15 29 51:28
3. Rudy 15 28 48:29
4. Pstrążna 15 23 38:40
5. Kuźnia Raciborska II 15 22 51:32
6. Nędza 15 22 31:31
7. Kuźnia Raciborska I 15 16 36:49
8. Adamowice 15 15 43:75
9. Gaszowice 15 12 27:52
10. RTP Unia Racibórz 15 10 29:79


Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/18.05.2009 roku)

Gaszowice - Górki Śląskie; Adamowice - Pstrążna; Lyski - Kuźnia Raciborska I; Rudy - Nędza (sobota, godz.11:00); Kuźnia Raciborska II - RTP Unia Racibórz (poniedziałek, godz.17:00).



Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 3)

XV kolejka spotkań (09.05.2009 roku)

Tworków - Markowice 8:1 (4:0); Grzegorzowice - SALOS Pogrzebień 2:4 (1:0); Cyprzanów - Krzanowice 2:2 (1:2); Studzienna - Ocice Racibórz 0:3 (0:1); Rudnik - Rafako Racibórz 0:3 (walkower).

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rafako Racibórz 15 40 58:10
2. Ocice Racibórz 15 31 48:25
3. Grzegorzowice 15 26 45:24
4. Krzanowice 15 26 42:22
5. Tworków 15 25 48:37
6. Studzienna 15 24 36:33
7. SALOS Pogrzebień 15 23 49:37
8. Cyprzanów 15 10 23:64
9. Markowice 15 4 19:92
10. *Rudnik 15 10 22:46


*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek przed rundą wiosenną!

Zapowiedź XVI kolejki spotkań (16/18.05.2009 roku)

Markowice - Studzienna; Ocice Racibórz - Cyprzanów; Krzanowice - Grzegorzowice (sobota, godz.11:00); Rafako Racibórz - Tworków (poniedziałek, godz.17:00); SALOS Pogrzebień - pauza.     



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)

XII kolejka spotkań (11.05.2009 roku)

Pszów - WAP Jedłownik i Chałupki - Gorzyce (przełożone na 21.05.2009 roku o godz.17:00); Bełsznica - Rogów (przełożony na 22.05.2009 roku o godz.17:00); Lubomia - pauza.

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Rogów 10 30 75:8
2. Lubomia 10 20 51:17
3. Gorzyce 9 15 61:24
4. WAP Jedłownik 9 14 51:29
5. Chałupki 9 11 44:36
6. Bełsznica 9 4 6:73
7. Pszów 10 1 2:103


Zapowiedź XIII kolejki spotkań (18.05.2009 roku)

WAP Jedłownik - Chałupki; Gorzyce - Bełsznica; Rogów - Lubomia (poniedziałek, godz.17:00); Pszów - pauza.



Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)

XII kolejka spotkań (11.05.2009 roku)

Bieńkowice - Kobyla 5:1 (3:1); Gamów - Unia Racibórz 1:9 (0:3); Krzyżkowice - Pietrowice Wielkie (przełożony na 12.05.2009 roku o godz.17:00); Wojnowice - pauza.

Aktualna TABELA
Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Unia Racibórz 9 24 65:14
2. Bieńkowice 10 20 33:23
3. Kobyla 11 19 64:34
4. Gamów 10 16 23:38
5. Pietrowice Wielkie 9 12 26:40
6. Krzyżkowice 9 8 21:32
7. Wojnowice 10 0 7:58


Zapowiedź XIII kolejki spotkań (18.05.2009 roku)

Pietrowice Wielkie - Gamów; Unia Racibórz - Bieńkowice; Kobyla - Wojnowice (poniedziałek, godz.17:00); Krzyżkowice - pauza.



II Liga Kobiet (grupa śląska)

XIII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)

UKS Gamów - KS Czarni Bytom Sucha Góra 1:4 (0:2).

Zapowiedź XIV kolejki spotkań (16.05.2009 roku)

UKS Gamów - LKS Sparta Lubliniec (sobota, godz.16:00).



Regionalna Liga Juniorów (grupa śląska B)

XVII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)

OSiR KP Unia Racibórz - ROW Energetyk Rybnik 0:5 (0:2).

Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2009 roku)

Piast Gliwice - OSiR KP Unia Racibórz (sobota, godz.9:30).



Okręgowa Liga Juniorów (grupa śląska C)

XVII kolejka spotkań (09.05.2009 roku)

Wodzisławska Akademia Piłkarska I - OSiR KP Unia Racibórz 1:3 (1:0).

Zapowiedź XVIII kolejki spotkań (16.05.2009 roku)

OSiR KP Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice (sobota, godz.9:30).



UWAGA!

W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!   



Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)