PIŁKA NOŻNA - rozgrywki ligowe
Sezon 2008/2009… przechodzi do futbolowego lamusa. Rywalizację o mistrzowskie punkty zakończyły drużyny: A, B i C klasy oraz juniorów starszych. Zapraszamy do lektury materiału, który zawiera wyniki ostatnich meczów, jak również końcowe tabele wszystkich 14 grup rozgrywkowych.
IV Liga (grupa śląska 2)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
A Klasa (Podokręg Racibórz)
XXX ostatnia kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Górki Śląskie - Jedłownik 1:1 (0:0); Rafako Racibórz - Kornowac 1:1 (0:1); Chałupki - Rzuchów 3:4 (2:2); Krzanowice - Lyski 2:2 (0:2); Krzyżkowice - Nowa Wieś 3:2 (1:0); Rudy - Tworków 2:1 (0:1); Gaszowice - Turza Śląska 2:0 (1:0); Samborowice - Ocice Racibórz 6:0 (3:0).
TABELA KOŃCOWA
Sezon 2008/2009 został zakończony!
B Klasa (Podokręg Racibórz)
XXX ostatnia kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Dzimierz - Kuźnia Raciborska 1:2 (0:0); Brzezie - Siedliska 5:1 (2:1); Olza - Studzienna 0:3 (0:1); Markowice - Ruda Kozielska 1:4 (0:2); Babice - Pstrążna 2:2 (1:2); Nieboczowy - Pietraszyn 4:1 (2:0); Płonia Racibórz - Zabełków 4:1 (1:1); Buków - Bolesław 4:5 (1:3).
TABELA KOŃCOWA
Sezon 2008/2009 został zakończony!
C Klasa (Podokręg Racibórz)
XXVIII ostatnia kolejka spotkań (20.06.2009 roku)
Owsiszcze - Bieńkowice 1:0 (0:0); Pawłów - Raszczyce 3:1 (2:0); Gamów - Jankowice 5:0 (1:0); Syrynia II - Rudnik 3:4 (3:3); Zawada Książęca - Cyprzanów 3:3 (2:1); Grzegorzowice - Czernica 4:1 (2:1); Adamowice - Górki Śląskie II 2:1 (1:1).
TABELA KOŃCOWA
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
XII zaległa kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Pszów - Czyżowice 2:3 (1:1); Syrynia - Pietrowice Wielkie 1:1 (0:1); Gorzyce - Markowice 5:1 (4:0); Tworków - Ocice Racibórz 2:10 (0:6); Nędza - Krzyżanowice 4:2 (0:1); Rudy - Studzienna 1:1 (0:1).
TABELA KOŃCOWA
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
XII zaległa kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Rafako Racibórz - Krzanowice 5:2 (1:0); Babice - Lyski 0:1 (0:0); Ruda Kozielska - Samborowice 3:4 (1:1); Kuźnia Raciborska - Płonia Racibórz 3:0 (1:0); Gamów - Zawada Książęca 4:2 (4:2); Pietraszyn - Wojnowice 0:6 (0:2).
TABELA KOŃCOWA
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
XII zaległa kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Rogów - Brzezie 3:5 (0:3); Nowa Wieś - Zabełków 4:3 (1:0); Lubomia - Owsiszcze 3:3 (2:3); Rzuchów - Gaszowice 1:4 (0:1); Turza Śląska - Nieboczowy 6:1 (1:1); Kornowac - pauza.
TABELA KOŃCOWA
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 3)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek przed rundą wiosenną!
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Żabnica | 30 | 78 | 81:13 |
2. Rogów | 30 | 69 | 76:22 |
3. Łaziska Górne | 30 | 52 | 58:29 |
4. Marklowice | 30 | 52 | 60:44 |
5. Ornontowice | 30 | 50 | 70:56 |
6. Porąbka | 30 | 46 | 41:29 |
7. Jastrzębie II | 30 | 43 | 45:51 |
8. Knurów | 30 | 39 | 49:61 |
9. Bojszowy | 30 | 38 | 47:46 |
10. Czaniec | 30 | 38 | 39:35 |
11. Unia Racibórz | 30 | 37 | 49:55 |
12. Bielsko-Biała | 30 | 35 | 28:44 |
13. Ruda Śląska | 30 | 34 | 45:52 |
14. Pszów | 30 | 32 | 46:55 |
15. Łąka | 30 | 31 | 38:54 |
16. Rymer | 30 | 1 | 11:137 |
Klasa Okręgowa (grupa śląska 3)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Żory | 32 | 66 | 71:36 |
2. Skrzyszów | 32 | 63 | 57:31 |
3. Jejkowice | 32 | 61 | 65:45 |
4. Nędza | 32 | 60 | 65:37 |
5. Rogów II | 32 | 55 | 62:46 |
6. Pietrowice Wielkie | 32 | 50 | 68:52 |
7. Szczejkowice | 32 | 49 | 64:61 |
8. Połomia | 32 | 46 | 47:40 |
9. Lubomia | 32 | 41 | 54:70 |
10. Krzyżanowice | 32 | 40 | 57:67 |
11. Syrynia | 32 | 40 | 40:50 |
12. Gorzyce | 32 | 40 | 50:51 |
13. Ochojec | 32 | 37 | 38:57 |
14. Czyżowice | 32 | 32 | 45:50 |
15. Radlin | 32 | 31 | 40:72 |
16. Mszana | 32 | 25 | 34:73 |
17. Zawada | 32 | 23 | 33:52 |
A Klasa (Podokręg Racibórz)
XXX ostatnia kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Górki Śląskie - Jedłownik 1:1 (0:0); Rafako Racibórz - Kornowac 1:1 (0:1); Chałupki - Rzuchów 3:4 (2:2); Krzanowice - Lyski 2:2 (0:2); Krzyżkowice - Nowa Wieś 3:2 (1:0); Rudy - Tworków 2:1 (0:1); Gaszowice - Turza Śląska 2:0 (1:0); Samborowice - Ocice Racibórz 6:0 (3:0).
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Jedłownik | 30 | 84 | 137:14 |
2. Rafako Racibórz | 30 | 65 | 108:40 |
3. Górki Śląskie | 30 | 64 | 78:38 |
4. Gaszowice | 30 | 59 | 71:35 |
5. Samborowice | 30 | 50 | 81:55 |
6. Krzanowice | 30 | 49 | 54:47 |
7. Krzyżkowice | 30 | 46 | 57:57 |
8. Kornowac | 30 | 45 | 73:52 |
9. Rudy | 30 | 36 | 51:50 |
10. Tworków | 30 | 36 | 47:52 |
11. Ocice Racibórz | 30 | 33 | 48:85 |
12. Turza Śląska | 30 | 29 | 38:76 |
13. Nowa Wieś | 30 | 28 | 55:94 |
14. Rzuchów | 30 | 21 | 57:123 |
15. Lyski | 30 | 20 | 33:87 |
16. Chałupki | 30 | 18 | 28:111 |
Sezon 2008/2009 został zakończony!
B Klasa (Podokręg Racibórz)
XXX ostatnia kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Dzimierz - Kuźnia Raciborska 1:2 (0:0); Brzezie - Siedliska 5:1 (2:1); Olza - Studzienna 0:3 (0:1); Markowice - Ruda Kozielska 1:4 (0:2); Babice - Pstrążna 2:2 (1:2); Nieboczowy - Pietraszyn 4:1 (2:0); Płonia Racibórz - Zabełków 4:1 (1:1); Buków - Bolesław 4:5 (1:3).
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Kuźnia Raciborska | 30 | 73 | 89:37 |
2. Brzezie | 30 | 68 | 78:35 |
3. Ruda Kozielska | 30 | 65 | 113:42 |
4. Studzienna | 30 | 62 | 70:41 |
5. Nieboczowy | 30 | 60 | 97:54 |
6. Buków | 30 | 57 | 79:49 |
7. Markowice | 30 | 49 | 82:57 |
8. Płonia Racibórz | 30 | 39 | 86:99 |
9. Pstrążna | 30 | 37 | 51:60 |
10. Siedliska | 30 | 35 | 54:81 |
11. Zabełków | 30 | 32 | 61:62 |
12. Babice | 30 | 31 | 62:80 |
13. Pietraszyn | 30 | 29 | 45:76 |
14. Dzimierz | 30 | 27 | 43:61 |
15. Bolesław | 30 | 20 | 67:128 |
16. Olza | 30 | 5 | 33:148 |
Sezon 2008/2009 został zakończony!
C Klasa (Podokręg Racibórz)
XXVIII ostatnia kolejka spotkań (20.06.2009 roku)
Owsiszcze - Bieńkowice 1:0 (0:0); Pawłów - Raszczyce 3:1 (2:0); Gamów - Jankowice 5:0 (1:0); Syrynia II - Rudnik 3:4 (3:3); Zawada Książęca - Cyprzanów 3:3 (2:1); Grzegorzowice - Czernica 4:1 (2:1); Adamowice - Górki Śląskie II 2:1 (1:1).
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Gamów | 26 | 56 | 78:40 |
2. Pawłów | 26 | 56 | 78:41 |
3. Bieńkowice | 26 | 51 | 78:40 |
4. Adamowice | 26 | 49 | 64:39 |
5. Syrynia II | 26 | 47 | 63:38 |
6. Cyprzanów | 26 | 44 | 61:52 |
7. Owsiszcze | 26 | 44 | 51:38 |
8. Rudnik | 26 | 37 | 61:63 |
9. Raszczyce | 26 | 33 | 42:35 |
10. Grzegorzowice | 26 | 24 | 51:71 |
11. Zawada Książęca | 26 | 22 | 35:59 |
12. Górki Śląskie II | 26 | 22 | 28:70 |
13. Jankowice | 26 | 15 | 33:86 |
14. Czernica | 26 | 15 | 28:79 |
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa A)
XII zaległa kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Pszów - Czyżowice 2:3 (1:1); Syrynia - Pietrowice Wielkie 1:1 (0:1); Gorzyce - Markowice 5:1 (4:0); Tworków - Ocice Racibórz 2:10 (0:6); Nędza - Krzyżanowice 4:2 (0:1); Rudy - Studzienna 1:1 (0:1).
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Pietrowice Wielkie | 22 | 53 | 91:19 |
2. Pszów | 22 | 43 | 56:32 |
3. Nędza | 22 | 34 | 61:67 |
4. Ocice Racibórz | 22 | 33 | 60:51 |
5. Czyżowice | 22 | 32 | 63:57 |
6. Gorzyce | 22 | 32 | 43:43 |
7. Markowice | 22 | 31 | 62:53 |
8. Syrynia | 22 | 30 | 56:59 |
9. Rudy | 22 | 28 | 46:64 |
10. Studzienna | 22 | 27 | 36:56 |
11. Tworków | 22 | 20 | 46:81 |
12. Krzyżanowice | 22 | 15 | 36:74 |
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B1)
XII zaległa kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Rafako Racibórz - Krzanowice 5:2 (1:0); Babice - Lyski 0:1 (0:0); Ruda Kozielska - Samborowice 3:4 (1:1); Kuźnia Raciborska - Płonia Racibórz 3:0 (1:0); Gamów - Zawada Książęca 4:2 (4:2); Pietraszyn - Wojnowice 0:6 (0:2).
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 22 | 55 | 128:31 |
2. Lyski | 22 | 49 | 51:30 |
3. Krzanowice | 22 | 41 | 60:38 |
4. Gamów | 22 | 38 | 86:75 |
5. Samborowice | 22 | 33 | 54:63 |
6. Kuźnia Raciborska | 22 | 32 | 83:69 |
7. Wojnowice | 22 | 28 | 42:47 |
8. Babice | 22 | 22 | 48:73 |
9. Pietraszyn | 22 | 21 | 32:86 |
10. Zawada Książęca | 22 | 21 | 39:55 |
11. Ruda Kozielska | 22 | 20 | 45:70 |
12. Płonia Racibórz | 22 | 18 | 57:88 |
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Starszych (Podokręg Racibórz - grupa B2)
XII zaległa kolejka spotkań (21.06.2009 roku)
Rogów - Brzezie 3:5 (0:3); Nowa Wieś - Zabełków 4:3 (1:0); Lubomia - Owsiszcze 3:3 (2:3); Rzuchów - Gaszowice 1:4 (0:1); Turza Śląska - Nieboczowy 6:1 (1:1); Kornowac - pauza.
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 20 | 52 | 99:26 |
2. Gaszowice | 20 | 50 | 71:21 |
3. Turza Śląska | 20 | 41 | 76:45 |
4. Nowa Wieś | 20 | 29 | 44:49 |
5. Brzezie | 20 | 29 | 43:45 |
6. Lubomia | 20 | 27 | 46:58 |
7. Owsiszcze | 20 | 22 | 37:57 |
8. Kornowac | 20 | 20 | 38:43 |
9. Rzuchów | 20 | 19 | 28:53 |
10. Nieboczowy | 20 | 18 | 38:66 |
11. Zabełków | 20 | 8 | 23:80 |
Sezon 2008/2009 został zakończony!
Liga Juniorów Młodszych (Podokręg Racibórz)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Czernica | 20 | 50 | 66:29 |
2. Pietrowice Wielkie | 20 | 45 | 77:24 |
3. Pawłów | 20 | 41 | 63:27 |
4. Górki Śląskie | 20 | 20 | 38:63 |
5. Dzimierz | 20 | 16 | 39:62 |
6. Bogunice | 20 | 2 | 12:90 |
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Unia Racibórz | 22 | 66 | 226:4 |
2. Pszów | 22 | 54 | 118:41 |
3. Zawada | 22 | 49 | 83:40 |
4. Gorzyce | 22 | 45 | 59:36 |
5. Rogów | 22 | 33 | 67:56 |
6. Syrynia | 22 | 32 | 61:40 |
7. WAP III Jedłownik | 22 | 31 | 61:66 |
8. Turza Śląska | 22 | 24 | 44:75 |
9. Zabełków | 22 | 23 | 47:98 |
10. Czyżowice | 22 | 13 | 38:131 |
11. Lubomia | 22 | 11 | 30:179 |
12. Krzyżanowice | 22 | 8 | 16:84 |
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Lyski | 18 | 49 | 78:14 |
2. Górki Śląskie | 18 | 35 | 70:31 |
3. Rudy | 18 | 34 | 53:32 |
4. Kuźnia Raciborska II | 18 | 28 | 59:36 |
5. Pstrążna | 18 | 27 | 46:50 |
6. Nędza | 18 | 26 | 39:41 |
7. Kuźnia Raciborska I | 18 | 22 | 50:57 |
8. Adamowice | 18 | 19 | 55:87 |
9. Gaszowice | 18 | 13 | 31:72 |
10. RTP Unia Racibórz | 18 | 10 | 33:94 |
Trampkarze Starsi (Podokręg Racibórz - grupa 3)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rafako Racibórz | 18 | 49 | 74:11 |
2. Krzanowice | 18 | 35 | 64:27 |
3. Ocice Racibórz | 18 | 34 | 56:35 |
4. Grzegorzowice | 18 | 32 | 63:34 |
5. Tworków | 18 | 29 | 56:44 |
6. Studzienna | 18 | 27 | 39:43 |
7. SALOS Pogrzebień | 18 | 27 | 58:48 |
8. Cyprzanów | 18 | 13 | 34:75 |
9. Markowice | 18 | 7 | 22:116 |
10. *Rudnik | 18 | 10 | 22:55 |
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek przed rundą wiosenną!
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 1)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Rogów | 12 | 36 | 86:8 |
2. Lubomia | 12 | 23 | 57:26 |
3. WAP Jedłownik | 12 | 23 | 82:29 |
4. Gorzyce | 12 | 21 | 79:32 |
5. Chałupki | 12 | 14 | 56:61 |
6. Bełsznica | 12 | 4 | 6:93 |
7. Pszów | 12 | 1 | 5:122 |
Trampkarze Młodsi (Podokręg Racibórz - grupa 2)
Sezon 2008/2009 został zakończony!
TABELA KOŃCOWA
Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. Unia Racibórz | 12 | 33 | 89:15 |
2. Kobyla | 12 | 22 | 70:35 |
3. Bieńkowice | 12 | 20 | 37:32 |
4. Gamów | 12 | 19 | 31:42 |
5. Pietrowice Wielkie | 12 | 18 | 36:53 |
6. Krzyżkowice | 12 | 11 | 28:50 |
7. Wojnowice | 12 | 0 | 8:72 |
UWAGA!
W przypadku takiej samej liczby punktów (zdobytych przez zespoły w poszczególnych grupach) o miejscu zajmowanym w tabeli (w trakcie bieżących rozgrywek), w pierwszej kolejności decyduje różnica bramek strzelonych, w stosunku do straconych. Natomiast bilans bezpośrednich pojedynków (zgodnie z obowiązującym regulaminem) ma zastosowanie w analogicznych sytuacjach, dopiero po zakończeniu całego sezonu - przy ostatecznej weryfikacji!
Zebrał i opracował Artur Krzykała
(nr tel. kom.: 795-510-626, nr gg: 9067343, adres e-mail: akrzykala@wp.pl)
To jest jakas paranoja zeby nie wiadomo bylo kto awansuje a kto spadnie!!! Taki burdel jest co roku!!! PZPN PZPN je**c je**c PZPN!!!
Brawo dla chłopaków Z Rafako -beniaminek na 2 miejscu. Jeszcze czekamy na decyzję katowic czy jest szansa na wejście do okręgówki.
Bardzo Dobra robota jak zwykle!
no to masz zasłużony urlop do początku sierpnia Arturze.
Brawo Artur za to co robiłeś przez te wszystkie weekendy !!!Aby ludzie to dosrzegali i doceniali POZDRO
Tego dowiemy się jak panowie z Londzina (G. i E) zakupią wódkę na ustalanie właśnie tego o co pytasz... :(
Brawo, z niecierpliwością czekamy na nowe porcje wyników... :)
czy ktos mi powie ile drużyn wchodzi a ile spada w tym sezonie w klasach naszego podokręgu?