Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lewandowski finalistą mistrzostw Polski

Blisko pięćdziesięciu mistrzów pióra i mikrofonu z całej Polski wzięło udział w 33. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie rozegranych na kortach Warszawianki od 1 do 3 kwietnia 2011 r.

Lewandowski finalistą mistrzostw Polski

Reprezentująca stację telewizyjną Eurosport para deblowa Sylwester Sikora i Michał Lewandowski wywalczyła drugie miejsce. W zaciętym i emocjonującym trzysetowym  finale zwyciężyli rywale: Tomasz Barański (PAP) i Grzegorz Czelej.

Dla przypomnienia studiujący aktualnie w Warszawie Michał Lewandowski jest absolwentem raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W przeszłości był Mistrzem Polski Juniorów w grze podwójnej w tenisie ziemnym. Od niespełna trzech lat jest komentatorem tenisa ziemnego w stacji Eurosport.

Wyniki gier finałowych:

kobiety
Katarzyna Błaszczyk - Anna Majewska 6:4, 6:2

mężczyźni open
Tomasz Barański - Grzegorz Święcicki (sportall.pl) 6:0, 6:3

45-54 lata
Grzegorz Czelej - Janusz Ansion (Kurier Słupecki) 6:4, 6:2

55+
Krzysztof Kentla - Andrzej Karczewski (PAP-emeryt) 6:2, 3:1 - krecz

deble
Tomasz Barański, Grzegorz Czelej - Sylwester Sikora, Michał Lewandowski (Eurosport) 6:1, 4:6, 7:6

miksty
Anna Majewska, Jerzy Pawłowski - Katarzyna Błaszczyk, Rafał Jaworski (Intermedia) 6:1, 6:0

(oprac.kozz)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~pp (78.31. * .17) 04.04.2011 17:15
oceniono 5 razy
1
Zgłoś

A ja właśnie chcę czytać o amatorach, choć o profesjonalistach także. I podoba mi się, że ktoś z Raciborza coś osiąga i jest się czym chwalić, nawet jesli to nie od razu mistrzostwo Polski. Bo przyzwyczailiśmy się tylko biadolić, jaki to Racibórz jest do dupy.

~Polak ! ze śląska (93.105. * .155) 04.04.2011 13:11
oceniono 6 razy
-4
Zgłoś

ten gośc nie ma nawet umiejętności wygrać wsród dziennikarzy a co dopiero mówić o poważnym tenisie, niech Nowiny piszą o profesjonalnych sportowcach bo o amatorach można by pisać bez końca...

~Chłop (78.31. * .17) 04.04.2011 12:43
oceniono 6 razy
0
Zgłoś

Babo! Głupia dodam skromnie. To jest wychowanek SMSu w Racku, a Ty pewnie jesteś nierobem, który nic nie osiągnął ^^

~ona (93.105. * .155) 04.04.2011 12:32
oceniono 7 razy
-3
Zgłoś

A kogo to obchodzi, Warszawa jest 400 km stąd - my jestesmy i mieszkamy w Raciborzu- to moze stwórzmy dział i zacznijmy się chwalić naszymi Synami i Corkami- jakie studia pokończyli, jakie stanowiska zajmują...gdyby ten pan jeszcze miał jakieś sukcesy w seniorach polskiego tenisa - ale był zwykłym słabeuszem a pisanie o turnieju dziennikarzy gdzieś tam hen stąd to już szczyt absurdu ! Czy nie ma lepszych informacji z naszego regionu ???