Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej strzelecki na otwarcie sezonu

3 kwietnia dwudziestu strzelców wzięło udział w zawodach rozpoczynających sezon strzelecki 2011 Rejonu Radlin organizowanych przez Klub Strzelectwa Sportowego "Rafako" LOK Racibórz.

Turniej strzelecki na otwarcie sezonu

Zawodnicy walczyli w trzech konkurencjach, a o zwycięstwie decydowała suma punktów ze wszystkich trzech strzelań z karabinu bz, pistoletu bz i pistoletu cz. Puchar Prezesa Rejonu zdobył Marek Jendrzejczyk z Koła LOK w Smolarni. Drugi był Adam Kryst z Koła KWK "Marcel", a trzeci Jan Jendrzejczyk z Koła LOK w Smolarni. Punktowane miejsca zajęli jeszcze: IV – Zdzisław Kryst, V – Mirosław Kałuża, VI – Sebastian Bajer. Klub Strzelectwa Sportowego LOK w Raciborzu będzie jeszcze raz w tym roku organizatorem zawodów dla rejonu, jesienią na zakończenie sezonu strzeleckiego. Sędzią głównym zawodów był Czesław Puzdrowski – Prezes Rejonu Radlin, a pomagali mu sędziowie Strzelectwa Sportowego PZSS – Erwin Puczek, i Tomasz Pielczyk.

(kozz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~marcin (77.253. * .141) 07.04.2011 23:41

Może by tak autor trochę się zainteresował tym co pisze.
Koło LOK w SOLARNI !!!
i
Czesław Kuzdrowski !!!

Ach...