Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Belfer Unia na trzecim miejscu

2 kwietnia odbyła się druga runda Śląskiej ligi juniorów w Tarnowskich Górach (grupa I).

Zwyciężył HKS Szopienice przed Góralem Żywiec i Belfer Unią Racibórz. Ostatni byli ciężarowcy MOSiRu Łaziska. W grupie II zwyciężyła Slavia Ruda Śląska przed LKS Myszków i Andaluzją Piekary.
Już po drugiej rundzie wyraźnie widać, że o mistrzostwo będą walczyły trzy pierwsze drużyny z tabeli. W tym roku widoczny jest bardzo równy i wysoki poziom w rywalizacji. Raciborscy ciężarowcy wypadli tym razem nienajlepiej. Zawiedli czołowi zawodnicy, jednakże trudno ich obwiniać, gdyż rywale w tym roku są naprawdę silni.
W tym zawodach punkty zdobyli:
Daniel Himmel – 280,2
Mateusz Janus – 252,5
Robert Dyrslag – 238,4
Dawid Zgoliński – 216,7
Mateusz Lach – 187,2 - nie punktował ponieważ punktuje czterech zawodników z najwięszą liczbą punktów.
Ten ostatni zawodnik dopiero debiutował na tych zawodach, a już zanotował bardzo udany start. Jest to bardzo utalentowany chłopiec i w przyszłości na pewno będzie wartościowym zawodnikiem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].