Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Udany rewanż na berlińczykach

Na byłym lotnisku Tempelhof LKS Cyprzanów rozegrał dwa mecze turniejowe z F&A Berlin w schlagballu.

Udany rewanż na berlińczykach

W pierwszym meczu drużyna z Cyprzanowa występująca pod biało-czarnym sztandarem „Janowice” doznała porażki 13:31 z drużyną z Berlina. Po krótkim odpoczynku rozpoczął się drugi mecz, w którym wystąpiła pierwsza drużyna LKS Cyprzanów - nie chcieliśmy popełnić błędów z Kiel, gdzie to podzieliliśmy drużynę na juniorów i seniorów. Tym razem wybraliśmy lepszych z obu drużyn i wygraliśmy - mówi Sebastian Ściborski. Drużyna LKS Cyprzanów po zaciętej walce pokonała drużynę F&A Berlin wynikiem 33:26. - Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, aby mieć motywację do dalszych treningów. Gospodarze z Berlina przygotowali nam wspaniały śniadaniowy poczęstunek. Przyjacielska atmosfera, piękna pogoda i scenografia lotniska Tempelhof oraz zwycięstwo w sprawiły w nas nastrój zadowolenia - przypomina Ściborski. Warto wspomnieć, że drużyna LKS Cyprzanów na turnieju w Kiel w czerwcu 2010 roku przegrała z drużyną F&A Berlin 22:18.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].