Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisławscy strażacy najlepsi w turnieju bowlingowym

Strażacy z Wodzisławia nie mają sobie równych w regionie jeśli chodzi o… umiejętność gry w kręgle. A najlepszego strażaka-kręglarza ma Jednostka Ratowniczo Gaśnicza w Rydułtowach. 

W piątek 1 kwietnia w Jastrzębiu Zdroju odbył się turniej o puchar Komendanta Miejskiego PSP w Jastrzębiu Zdroju oraz Prezesa Koła Południe Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w kręgle. W rywalizacji udział wzięli przedstawiciele Komend Powiatowych i Miejskich PSP z Jastrzębia, Wodzisławia, Rybnika, Żor oraz Raciborza. Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyła reprezentacja PSP Wodzisław. A jej członek asp. sztab. Eugeniusz Danielczyk, z-ca dowódcy JRG w Rydułtowach, został najlepszym zawodnikiem turnieju.

 

(art), źródło straz.wodzislaw.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].