Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS 27 Gołkowice – Polonia Niewiadom 3:1

Goniący czołówkę KS 27 Gołkowice dość pewnie pokonał Polonię Niewiadom, ale zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. 

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 28. minucie po bramce Dawida Łaskiego, który trafił do siatki z najbliższej odległości po ni to strzale ni dośrodkowaniu z prawej strony. Młody piłkarz z Gołkowic rozgrywał bardzo dobre spotkanie, podobnie jak napastnik gości Dawid Sobala, który wyrównał w 51. minucie. Kilka chwil później gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Łaski, który soczystym uderzeniem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi gości. W 77. minucie Krzysztof Kożuch prostopadłym podaniem uruchomił Marka Matlocha, który mimo ostrego kąta zdołał umieścić piłkę w siatce. Goście przyjechali do Gołkowic tylko w 11 zawodników, mimo to w drugiej połowie nie zabrakło im sił i przy odrobinie szczęścia mogli zdobyć więcej niż jednego gola.

 

(art)

Pełna relacja we wtorkowym wydaniu gazety „Sport 365”, bezpłatnym dodatku do „Nowin Wodzisławskich”, „Nowin Raciborskich” i „Tygodnika Rybnickiego”. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Chaszczu (87.239. * .90) 23.05.2011 23:55

Siema Buba :-)