Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Raciborska Gimnazjada

01.06.2011 15:06 | 1 komentarz | WiZ

1 czerwca na stadionie PWSZ odbyła sie Gimnazjada, która składała sie z konkursu plastycznego, rywalizacji sportowej i konkursu „Gimi Model". W zabawie brały udział cztery raciborskie gimnazja: Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 3, Gimnazjum Nr 5, Gimnazjum Nr 1.

Raciborska Gimnazjada
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rywalizację sportową, która odbywała się w czterech konkurencjach wygrała ekipa Gimnazjum Nr 3. Drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Gimnazjum Nr 5, trzeci był zespół Gimnazjum Nr 1, a czwarte miejsce przypadło Gimnazjum Nr 2.

W konkursie plastycznym o Raciborzu wygrała praca Karoliny Kulińskiej z G 5. Przyznano dwa drugie miejsca, które przypadło Joannie Kolowca z G 2 i Patrykowi Pakosz z G 1. Trzecie miejsce przypadło Martynie Błaszczok z G 3.

W konkursie "Gimi Model" w kategorii dziewcząt zwyciężyła Agnieszka Gierszewska z G 1, w kategorii chłopców tytuł "Gimi Model" przypadł Michałowi Paniczowi z G 5.

Najważniejszymi kryteriami w konkursie Gimi Model był: wygląd (umiejętność poruszania się, ubiór, prezencja), sprawność fizyczna, sprawność intelektualna i umiejętność dostosowania się do kryzysowych sytuacji, spryt i zaradność. Oprawę muzyczną przez cały czas trwania imprezy zapewniał Duet DJ.

WiZ