Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kadra podokręgu wróciła z obozu

Młodzi piłkarze z rocznika 99 będący w kadrze podokręgu Racibórz wrócili w poniedziałek po południu z tygodniowego obozu przygotowawczego w Koniecpolu.

Kadra podokręgu wróciła z obozu

W Koniecpolu w zgrupowaniu brały udział trzy podokręgi: raciborski, rybnicki i katowicki. Każdy z zespołów liczył 15 zawodników. Podczas obozu rozgrywano m.in. mecze pomiędzy podokręgami. Wybrano także najlepszych młodych piłkarzy. Z raciborskiego podokręgu został wybrany Michał Rymer z Czyżowic. - Na wyróżnienie zasługują też Dawid Fojcik z Gamowa i Kamil Zychma z Rogowa - mówi trener Dariusz Binek, opiekujący się zawodnikami raciborskiego podokręgu na miejscu. Na OSiRze gdzie przyjechała raciborska kadra trampkarzy młodszych czekali już rodzice, którzy z radością odebrali swoje pociechy.


Skład kadry podokręgu: Kamil Zychma - Rogów, Tomasz Furgoł - Unia, Szymon Grud - Tworków, Filip Erynkwajt - Kuźnia Raciborska, Michał Grzesik - Kuźnia Raciborska, Mateusz Rajman - Rogów, Łukasz Tolpa - Unia, Patryk Twaróg - Unia, Piotr Piątek - Unia, Mateusz Trzeciak - Unia, Paweł Piekarz, Michał Rymer - Czyżowice, Dawid Fojcik - Gamów, Dawid Czorniczek - Pietrowice Wielkie, Denis Sobik - Nędza.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].