Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podokręg Racibórz wicemistrzem Śląska

Trampkarze młodsi podokręgu Racibórz zdobyli wicemistrzostwo Śląska podczas turnieju rozegranego na obiektach Zagłębia Sosnowiec.

Podokręg Racibórz wicemistrzem Śląska

12 śląskich podokręgów zostało podzielone na dwie duże grupy. Grupa II w której występowały podokręgi Racibórz i Rybnik rywalizowały drugiego dnia mistrzostw. Podokręg Racibórz rozegrał mecze z Podokręgiem Rybnik, wygrywając 1:0 oraz z Podokręgiem Lubliniec 2:0. Pozostałe zespoły grały w drugiej podgrupie. Zwycięstwa młodych zawodników Podokręgu Racibórz doprowadziły ich do finału, w którym spotkali się ze zwycięzcą drugiej podgrupy - Podokręgiem Tychy. W finale Podokręg Racibórz wysoko uległ Tychom 0:4 i musiał zadowolić się wicemistrzostwem Śląska, co i tak jest wielkim sukcesem. Mecze trwały 2x15 minut.

Wyniki:

Podokręg Racibórz - Podokręg Rybnik 1:0, gol: Jakub Moc

Podokręg Racibórz - Podokręg Lubliniec 2:0, gol: Michał Sochiera, Tomasz Kozielski.

Podokręg Tychy - Podokręg Racibórz 4:0

 

Skład Podokręgu Racibórz: Mateusz Mandrysz (Lider Piece), Dawid Parma, Jacek Konieczny (Czarni Gorzyce), Karol Szczyrba, Patryk Adamczyk (Naprzód Czyżowice), Kamil Figura (Górnik Pszów), Kamil Koczor, Nataniel Wybraniec (UKS Ikar Racibórz), Kewin Kaczor, Jakub Kowalczyk, Michał Sochiera (KP Unia Racibórz), Jakub Moc, Michał Krutki (Start Pietrowice Wielkie), Jakub Białas, Łukasz Koczwara, Tomasz Kozielski (Przyszłość Rogów).
Trener: Sebastian Sitek

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Podpisz się... (89.200. * .86) 26.05.2013 15:02

TE BRAWA DLA TRENERA CHYBA NIE NA MIEJCSCU

~Podpisz się... (213.196. * .224) 17.09.2011 09:49
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

BRAWO MICHAL TRZYMAJ TAK DALEJ.WIERNY KIBIC Z NIEMIEC.GRATULACJE DLA CALEJ DRUZYNY I TRENERA !!!

~Podpisz się... (188.137. * .34) 16.09.2011 16:02

brawa dla wszystkich trenerów którzy tych chłopców wychowali

~SWD (87.239. * .190) 16.09.2011 14:02
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

brawo rogowiki!!!!!!!!!!!

~kibic (89.25. * .22) 16.09.2011 12:43
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Gratulacje dla drużyny i trenera.

~kpu (83.16. * .154) 16.09.2011 12:18
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Brawo dla chłopców i trenera