Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kaskaderzy w Raciborzu [wideo]

Półtoragodzinny pokaz kaskaderski, który miał miejsce w poniedziałkowy wieczór na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu oglądało z trybun przeszło 1000 widzów.

Kaskaderzy w Raciborzu [wideo]

Materiał wideo:

Przygotowaliśmy dla naszych internautów dziesięciominutowy skrót z akcjami mrożącymi krew w żyłach. Kaskaderzy z czesko-polskiej grupy Flott Cascaders Team zaprezentowali m.in skok przez szerokość 13 aut, jazda samochodem na dwóch kołach z obrotem o 360 stopni, a także pokaz miażdżenia aut przez "Monster Truck". Te oraz inne pokazy można zobaczyć w obszernej relacji wideo na portalu nowiny.pl.

 

Przed raciborską publicznością wystąpili: Artur Radziwon, Dariusz Piechowski, Antonín Král, Jaromir Salamanek, Kacper Adamczewski, Michal Beneš, Antonín Šmíd, Alfréd Šmíd oraz gościnnie: Józef Jarmuła.

 

Zobacz także: Do odważnych świat należy - przed państwem KASKADERZY! [wideo]

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kaskadred (93.105. * .69) 27.09.2011 18:27
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

No to Kwaśny ma po premii za stan bieżni po pokazach. A te dupy co ochoczo wskoczyły do bmw to wiadomo co... W Krzyżanowicach takich pełno.