Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Remis w Gołkowicach

KS Gołkowice zremisował 1:1 z Sygnałami Gotartowice. Bramki padały na początku i w końcówce meczu.

Remis w Gołkowicach

 

W meczu pierwszej drużyny tabeli (Gołkowice) z trzecią (Sygnały) od początku do śmiałych ataków ruszyli gospodarze. „Hulała” zwłaszcza lewa strona drużyny Gołkowic. Już w 4. minucie kolejny atak tą stroną przyniósł powodzenie. Idealną centrę Szymona Kasprzaka wykorzystał głową Dawid Łaski. Mecz mógł się podobać, mimo że kolejnych goli kibice długi nie oglądali. Miejscowi mieli przewagę, dobrych okazji nie wykorzystali Jacek Sajbor i Krzysztof Kożuch. Ale i goście nie zostawali dłużni, stwarzając spore zagrożenie głównie po stałych fragmentach gry. W 87. minucie zbyt krótkie wybicie przejął pomocnik Sygnałów, zacentrował z boku i goście wyrównali niemal w identyczny sposób w jaki bramkę stracili. Gola zdobył Mariusz Zakrzewski. - W pierwszej połowie kontrolowaliśmy grę, szkoda nie wykorzystanych sytuacji zwłaszcza Krzyśka Kożucha i Jacka Sajbora. W końcówce rywal nas przycisnął i zdobył gola. Myślę, że był to dobry mecze w wykonaniu obu drużyn – podsumował Piotr Łyczko, trener gospodarzy.

 

KS Gołkowice - Sygnały Gotartowice 1:1 (1:0)

Bramki: Łaski - Zakrzewski

 

(art)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].