Niedziela, 25 sierpnia 2019

imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji

RSS

Zorza bez szans w Lublińcu

05.12.2011 20:58 | 0 komentarzy | art

Po dwóch miesiącach gry bez porażki siatkarki Zorzy Wodzisław musiały uznać wyższość rywalek. W Lublińcu gładko uległy tamtejszej Victorii 3:0.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po awansie do grupy mistrzowskiej siatkarki Zorzy znalazły się na 1. miejscu w tabeli. Na pierwszy ogień zmierzyły się z drużyną, która rozgrywki pierwszej fazy sezonu w grupie 2  zakończyła na pozycji lidera (Zorza zakończyła rozgrywki w grupie 1 na miejscu wicelidera). Rywalki okazały się przeciwnikiem niezwykle wymagającym, który od początku do końca dominował na boisku. Wodzisławianki, których liderka Agnieszka Ostrzołek grała w dodatku z kontuzją były bez szans. Dopiero w 3. partii nawiązały w miarę wyrównaną walkę, ale i tę również przegrały, grzebiąc nadzieje na jakąkolwiek zdobycz punktową w tym meczu. Zorza zagrała w składzie: Ostrzołek, Wieliniec, Dusza, Małek, Wójcik, Sowisz, Prokop, Michalska, Hibner, Dudek, Szado, Szczygieł.

Po tej porażce Zorza spadła na pozycję 4. Okazja do poprawy nadarzy się już w sobotę 10 grudnia. W hali Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Zorza podejmować będzie AZS UŚ Olimp-Sport Katowice. Początek spotkania o godz. 18.30.

STS Victoria Lubliniec - Zorza Wodzisław Śląski 3:0
(25:15, 25:17, 25:22)    (art)