Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwszy trening KS Rafako Racibórz w Trzech Króli

Piłkarze nożni drugiego raciborskiego klubu KS Rafako 6 stycznia rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej.

Pierwszy trening KS Rafako Racibórz w Trzech Króli

Pierwszy trening odbędzie się w Święto Trzech Króli na stadionie Rafako o godzinie 18. Podopieczni trenera Wojciecha Grabinioka mają zaplanowanych 9 meczów sparingowych, które rozegrają w terminie 28 stycznia - 17 marca. Rozpoczną sparingi od Polonii Głubczyce, a zakończą na Chemiku Kędzierzyn-Koźle. Jak zapowiada trener Grabiniok w drużynie będą testowani nowi młodzi gracze, którzy mieliby wzmocnić ekipę z Łąkowej. - Naszym celem bedzie zaprezentowanie się lepiej od przeciwnika, tak aby wygrywać za trzy punkty - powiedział trener Wojciech Grabiniok. - W dalszym ciągu uczymy się okręgówki, bo to nasz dopiero drugi sezon, a jak wiadomo nie od dzisiaj jest to sezon najtrudniejszy. Beniaminek jest już znany i każdy nastawia sie na niego inaczej - tłumaczy. Runda była dla nas o wiele trudniejsza niż sezon wcześniej, a mimo wszystko mamy i więcej punktów i lepszy bilans bramkowy, a co za tym idzie mamy lepsze miejsce niż poprzednio w tym samym czasie - dodał trener. Grabiniok stwierdził, że ciągle małymi kroczkami zmierzają do przodu i starają się polepszać swoje umiejętności. - Cieszymy się, że jesteśmy w gronie "okregowiczów" i bardzo będziemy się cieszyć jak w tym gronie pozostaniemy, a jeżeli uda nam się ugrać więcej, to będzie to oczywiście sukces wszystkich. Życzyłbym drużynie mniej kontuzji, bo te w minionej rundzie były nie dość że liczne, to niektóre bardzo ciężkie - zakończył szkoleniowiec KS Rafako Racibórz.

Plan przygotowań:

28.01. Polonia Głubczyce (Krawarz)
04.02. KS Żory (Żory)
11.03. Dzierżysław (Wodzisław)
18.02. Nędza (Wodzisław)
25.02. Zawada (Wodzisław)
03.03. Rudy (Wodzisław)
10.03. LKS Rój (Żory)
14.03. Marklowice (KS Rafako)
17.03. Chemik K-K (KS Rafako)

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~DĄB GASZOWICE!!!! (83.4. * .73) 06.01.2012 16:56

CZUB TO TY JESTEŚ!!!!!

~Podpisz się....... (188.33. * .158) 06.01.2012 16:15

spokojnie czub tabeli :D

~DĄB GASZOWICE!!!! (83.10. * .65) 05.01.2012 19:08

CZEKAMY NA KS RAFAKO!!!!!!

~MAUER (83.10. * .65) 05.01.2012 19:07

TYLKO A-KLASA=KS RAFAKO+CWANIACZEK GRABINIOK!!!

~anonim (164.126. * .241) 05.01.2012 17:42

KP UNIA ZYCZY WSZSTKIEGO DOBREGO NA DRODZE DO A Klasy

~MAUER (83.10. * .65) 05.01.2012 14:49

TYLKO A-KLASA!!!!!!!

~kibic gaszowic (195.66. * .254) 05.01.2012 13:32

co za idioci na tym internecie :D:D

~KIBIC GASZOWIC (83.10. * .65) 05.01.2012 11:22

RAFAKO CZEKA A-KLASA!!!