Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AWF Katowice mistrzem Śląska, PWSZ na ostatnim miejscu

Piłkarze ręczni Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach zostali zwycięzcami Akademickich Mistrzostw Śląska w piłce ręcznej, które rozegrano dziś w Rafako Arena. Drugie miejsce zajęła drużyna Politechniki Śląskiej, a trzecie Uniwersytet Ekonomiczny. Studenci raciborskiej PWSZ po dwóch przegranych meczach uplasowali się na ostatniej pozycji.

AWF Katowice mistrzem Śląska, PWSZ na ostatnim miejscu

Wyniki:
Uniwersytet Ekonomiczny - PWSZ Racibórz 25:22
AWF Katowice - Politechnika Śląska 36:30
Uniwersytet Śląski - PWSZ Racibórz 23:22
Uniwersytet Ekonomiczny - Politechnika Śląska 11:27
Uniwersytet Śląski - AWF Katowice 26:40

Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1. AWF Katowice
2. Politechnika Śląska
3. Uniwersytet Ekonomiczny
4. Uniwersytet Śląski
5. PWSZ Racibórz

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kkk (83.7. * .23) 24.03.2012 11:18

przeciez to sędzina ;p

~;) (80.238. * .16) 17.03.2012 17:15

jaki ucieszony:d

~agafsgafb (46.169. * .235) 16.03.2012 18:55

nikogo chyba z azs rafako niebylo w skladzie