Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Amatorski Rajd Samochodowy w Kuźni Raciborskiej po raz czwarty

25 marca w Kuźni Raciborskiej znów rozlegnie się warkot silników za sprawą rajdowców, którzy będą walczyć o Puchar Burmistrz Miasta.

Amatorski Rajd Samochodowy w Kuźni Raciborskiej po raz czwarty

Są to zawody inaugurujące sezon eliminacji Amatorskich Rajdów Samochodowych o Mistrzostwo Subregionu Zachodniego 2012. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 na Placu Zwycięstwa w Kuźni. Trasa składać się będzie z dwóch Odcinków Specjalnych.

OS I ul. Tartaczna, Kolejowa, Górnicza – długość trasy 1200 m
OS II ul. Browarna, pod wałem (trasa Budziska- Siedliska) – długość trasy 1600 m

Głównym organizatorem imprezy jest Jerzy Salwiczek z Automobilklub „Ślązak”.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bmw 320 drift (77.253. * .181) 21.03.2012 19:26
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Super sprawa w koncu coś dla młodych ludzi

~Mikołaj Gutowski (77.254. * .146) 20.03.2012 11:58
oceniono 5 razy
-3
Zgłoś

Według nieoficjalnych informacji w rajdzie udział potwierdził R.Kubica.

~użytkownik (195.72. * .223) 20.03.2012 06:40
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Takie rajdy odbywają się codziennie na polskich drogach - strach w oczach

~DAF (83.30. * .237) 20.03.2012 00:05
oceniono 6 razy
4
Zgłoś

fajnie:)