Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kornelia Marek wróciła po dyskwalifikacji i zdobyła brąz MP

 

Dziś rozegrane zostały pierwsze zawody w ramach Mistrzostw Polski seniorów w biegach narciarskich. W biegu na 5 km stylem dowolnym 3. miejsce zajęła Kornelia Marek z Marklowic.

 

Zawodniczce AZS AWF Katowice 16 marca zakończyła się dyskwalifikacja, jaka została na nią nałożona po igrzyskach olimpijskich w Vancouver. Wówczas wykryto w jej krwi niedozwoloną substancję.

Przez ostatni rok Marek ostro trenowała i jak widać przyniosło to efekty. Na trasach Polany Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie, gdzie odbywają się tegoroczne Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich marklowiczanka przegrała tylko Agnieszką Szymańczak i Eweliną Marcisz.

Na 15. miejscu sklasyfikowana została siostra Korneli, Agata Marek. Na 19. miejscu zawody ukończyła juniorka Sylwia Molitor (rocznik 1995). Obie reprezentują barwy UMKS-u Marklowice.

Dziś rozegrany został też sprint mężczyzn techniką dowolną. Junior Marek Skatuła (rocznik 1994) z UMKS Marklowice, sklasyfikowany został na miejscu 28.

 

(art)

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zigmunt (84.10. * .120) 22.03.2012 13:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Dzisiaj złoty ;p Nasza Marit kochana :*

~op (91.214. * .89) 21.03.2012 20:35

myślalem że będzie lepiej Przegrała z zawodniczkami ktore nic nie znaczą w pucharze swiata więc i Kornelia nie ma się tam co wybierac

~Marklowice (109.197. * .189) 21.03.2012 20:27
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

jest tak gburowata i nieuprzejma, że wisi mi jej "kariera". nie trzeba się było szprycować

~Zgimunt (84.10. * .120) 21.03.2012 20:23
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Widać nie próżnowała przez dwa lata :P Nasza swojsko Marit Bjoergen :P

~Marklowioczka (83.29. * .225) 21.03.2012 19:45
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Pani Kornelio teraz to już tylko będzie lepiej.Gratuluję brązu i życzę dalszych sukcesów.