Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drążek dał zwycięstwo juniorom Jedności

Juniorzy Grabowni ograli swoich rówieśników z Chwałowic.

Drążek dał zwycięstwo juniorom Jedności

Na boisku Pierwszego Chwałowice juniorzy tego klubu podejmowali piłkarzy Jedności Grabowni. Gospodarze okazali się gościnni i pozwolili swoim rywalom na wywiezienie kompletu punktów. Mecz toczony był w żywym tempie, w dość mocno niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Szczególnie we znaki zawodnikom dawał się bardzo mocny wiatr. Od początku spotkania więcej z gry mieli zawodnicy Jedności. Zwycięską bramkę zdobył w 67. minucie Szymon Drążek.

Pierwszy Chwałowice – Jedność Grabownia 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Drążek (67.)

Chwałowice: Pokwicki, Bikowski, Bąk, Binko. Szymura, Sobik, Świerczyna, Zalewski, Kosiorowski, Hans, Holona. Rezerwowy: Szczypta. Trener: Wiesław Wiera.
Grabownia: Górka, Wagner, Potoczny, Papierok, Stachowicz, Drążek, Babczyński, Remiorz. Ficek, Zniszczoł, Bennek. Rezerwa: Kołtoński, Kleczka, Jurenko, Dudek, Mańka, Sporek, Barteczko. Trener: Marek Niewelt.

Więcej we wtorkowym Tygodniku Rybnickim

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].