Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bieg Wiosny 2012

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku wraz z IV LO, "Bushido" oraz klubem RMKS - sekcja lekkiej atletyki organizują bieg w ramach akcji „Polska biega”.

Bieg Wiosny 2012

Zawody odbędą się w niedzielę, 20 maja - początek o godz. 11.00 – zbiórka uczestników: boiska piłkarskie przy ul. Gliwickiej (za kąpieliskiem „Ruda”).
Klasyfikacja prowadzona będzie odrębnie dla każdej kategorii wiekowej. W biegu głównym będzie prowadzona osobna klasyfikacja dla kobiet i dla mężczyzn oraz klasyfikacje dodatkowa dla kobiet urodzonych w 1962 r. i starszych jak również dla mężczyzn urodzonych w 1962 r. i starszych.
Prawo startu w biegu głównym posiadają wszyscy chętni (warunkiem ukończony 16 rok życia), którzy dokonają zgłoszenia w wyznaczonym terminie i przedstawią stosowne oświadczenie dopuszczające do startu lub w przypadku osób niepełnoletnich zgodę rodziców lub prawnych opiekunów dopuszczające do startu. W pozostałych biegach udział mogą brać dzieci i młodzież z poszczególnych roczników oraz uczniowie zgłoszeni przez szkoły. Szkoła może maksymalnie zgłosić do udziału w biegu 12 uczestników.
Termin zgłoszenia szkół do upływa w środę, 16 maja. Zapisy indywidualne w dniu zawodów od godz. 9.00 do godz. 10.30 w biurze zawodów. Więcej na www.mosir.rybnik.pl. (pm)

Trasa:
Bieg I – 250 m
Bieg II – IV pętla okrężna wokół boisk piłkarskich – 1000 m
Bieg V – bieg główny: pętla okrężna po trasie: (kąpielisko „Ruda”, grobla wzdłuż stawów, ul. Strzelecka, rondo na ul. Żużlowej, ul. Żużlowa, pętla wokół boiska lekkoatletycznego, chodnik wzdłuż ul. Gliwickiej – 6000 m)
Start i meta – boiska piłkarskie obok kąpieliska „Ruda”

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Truchtacz (188.0. * .21) 22.05.2012 19:38

Byłem i zaliczyłem