Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczniowie Budowlanki strzelali najcelniej

Dziś na strzelnicy IPA przy ul. Łąkowej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Starosty Raciborskiego w konkurencji karabin pneumatyczny (3 strzały próbne, 10 oceniających). Najwięcej punktów zdobył Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych, najlepsza indywidualnie była uczennica Zespołu Szkół Zawodowych Weronika Fichna.

Uczniowie Budowlanki strzelali najcelniej

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych 822 pkt

2. Zespół Szkół Zawodowych 804 pkt

3. Zespół Szkół Mechanicznych 788 pkt

4. Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego 787 pkt

5. Centrum Kształcenia Praktycznego 765 pkt

6. II Liceum Ogolnokształcące 745 pkt

7. Zespół Szkół Ekonomicznych 722 pkt

 

Klasyfikacja indywidualna:

1. Weronika Fichna (ZSZ) 92 pkt

2. Piotr Kołek (ZSM) 90 pkt

3. Adam Mokwa (ZSZ) 90 pkt

4. Dawid Lasak (ZSZ) 89 pkt

5. Michał Nowicki (ZSZ) 89 pkt

6. Szymon Kocur (ZSBiRR) 89 pkt

7. Wojcicech Mazurek (ZSBiRR) 88 pkt

8. Tomasz Gaducewicz (ZSBiRR) 88 pkt

9. Brian Malota (ZSOMS) 87 pkt

10. Izabela Machura (86 pkt)

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~celownik (95.160. * .11) 26.05.2012 11:48

miało być na strzelnicy IPA ;)

~ooo (46.204. * .107) 26.05.2012 07:27
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

no to do woja tych najlepiej strzelających....