środa, 19 czerwca 2019

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

LKS Pawłów powalczy z Ocicami Racibórz o wakat w A klasie

20.07.2012 12:01 | 31 komentarzy | kozz

Nie będzie bezpośredniego awansu LKS Pawłów do A klasy podokręgu Racibórz. Aby się tam znaleźć, piłkarze Pawłowa muszą wygrać dwumecz barażowy z Ocicami Racibórz.

LKS Pawłów powalczy z Ocicami Racibórz o wakat w A klasie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ubiegłym tygodniu podokręg Racibórz poinformował o tym, że LKS Pawłów (3. drużyna B klasy poprzedniego sezonu) zastąpi Odrę Nieboczowy, która wycofała się z rozgrywek A klasy. Wcześniejsza decyzja była podjęta tylko przez Wydział Gier bez zatwierdzenia przez Zarząd. - To tak jakby portier decydował, a nie dyrekcja - tłumaczy Stefan Ekiert prezes podokręgu, który w momencie podjęcia decyzji przez Wydział Gier przebywał na urlopie.

Zatem ostatecznie odbędzie się dwumecz barażowy pomiędzy LKS Ocice Racibórz a LKS Pawłów. Pierwszy mecz odbędzie się 29 lipca o godzinie 17.00 w Pawłowie, a rewanż 1 sierpnia o godzinie 18.00 na boisku Ocic.

Drugi dwumecz barażowy o B klasę pomiędzy LKS Płomień Kobyla a LKS Wojnowice odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00  Kobyli. Rewanż tydzień później w Wojnowicach.

Przez zamieszanie wokół baraży opóźnia się opublikowanie terminarza rozgrywek A, B i C klasy podokręgu Racibórz. Zostanie on zatwierdzony na początku sierpnia. Liga rusza w drugi weekend sierpnia i w ciągu 9 dni rozegrane zostaną trzy kolejki. (11/12., 15. i 18/19.08.2012.)