Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

RAFAKO wicemistrzem Polski

Drużyna Rafako S.A. powtórzyła wynik z zeszłego roku. Ponownie została wicemistrzami podczas XI Mistrzostw Polski Spółek Giełdowych i Branży Kapitałowej w Halowej Piłce Nożnej.

RAFAKO wicemistrzem Polski

W pokonanym polu pozostawili m.in. Azoty Tarnów, ZCH Police czy Krośnieńskie Huty Szkła. W finale bezkonkurencyja okazała się ekipa z Bochni - Stalprodukt z którą Rafako przegrało 1:4.

Strzelcami bramek dla raciborskiego zespołu byli: Wojciech Grabiniok x6, Mateusz Kocot x5, Łukasz Pikuła x1.

Skład RAFAKO S.A.: Wojciech Grabiniok, Mateusz Kocot, Tomasz Pieczarek, Łukasz Pikuła, Sławomir Pytlik, Adrian Rosik, Grzegorz Wojda oraz Dariusz Czerner, Marek Izbicki i Rafał Malon.

- Turniej jak co roku zorganizowany był na wysokim poziomie, organizacyjnie wszystko w najlepszym porządku. Gdy wygrywa się coś takiego po raz pierwszy, jako beniaminek, chciałoby sie wygrywać co roku. Niestety, nam się to nie udaje i drugi rok z rzędu przywozimy srebro. Jest sukces, ale czujemy mały niedosyt. Może za rok ponownie wygramy. Bardzo fajna odskocznia od codziennych obowiązków jakie mamy w pracy, za co dziekujemy Rafako S.A. - powiedział Wojciech Grabiniok z drużyny RAFAKO S.A.

Pruszków 2010 - I miejsce
Warszawa 2011 - II miejsce
Żywiec 2012 - II miejsce

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~do grabinika (5.173. * .139) 08.12.2012 20:56

wejdz w dupe nowemu prezesowi Grabiniok cieniku jeden :)

~green (93.105. * .85) 06.12.2012 22:32
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

reszta odpadla w eliminacjach... w sumie 32 zespoły

~Okręgówka to wasz poziom (79.163. * .216) 06.12.2012 19:13
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

6 drużyn i 2 miejsce. WOW - V-ce mistrzowie polski :D

~OLE OLE ja pierdziele! (195.66. * .254) 06.12.2012 13:50
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

GRATULACJE!!!

~dwa byki (31.63. * .160) 06.12.2012 11:39
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Drużyna Rafako S.A. powtórzyli wynik z zeszłego roku. Ponownie zostali wicemistzami