Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niepotrzebne nerwy Grzegorzowic. Borucin pokonany

- Jak zawodnicy spóźnią się na mecz, to od razu to opisze w sprawozdaniu, a jak on się spóźni to nic się nie dzieje, a my musimy w taką pogodę czekać. Przyjechał pół godziny temu i nie potrafi punktualnie wyjść na mecz - grzmieli na ławce rezerwowych przyjezdni z Grzegorzowic niejednokrotnie przeklinając.

Niepotrzebne nerwy Grzegorzowic. Borucin pokonany

Całe zdarzenie miało miejsce przed meczem trampkarzy starszych pomiędzy Naprzodem Borucin a LKS Grzegorzowice. Spóźnienie wyjścia z szatni na mecz sędziego Sławomira Kozioła wynikało z oczekiwania na kartę zdrowia jednego z zawodników Borucina. Jak się okazało, nerwy zespołu z Grzegorzowic były niepotrzebne, bo ich drużyna wygrała z gospodarzami aż 7:5. Bohaterami ekipy gości byli: Dominik Kiszka i Robert Doleżałek - zdobywcy hat-tricków.

KS Naprzód Borucin - LKS Grzegorzowice 5:7 (1:4)
Dominika Kubny 28., Adam Jachim 60., 70., Dawid Rzepka 61., Robert Kaszny 63. - Dominik Kiszka 2., 17., 45., Robert Doleżałek 11., 24., 37., Dawid Morwin 48.

KS Naprzód Borucin: Dawid Paluszek - Daniel Waniczek, Adam Walach, Patryk Hasse, Mateusz Jachim, Mariusz Kopiec, Robert Kaszny, Dariusz Czekała, Rafał Świerczek, Adam Jachim, Dominika Kubny. Rezerwowi: Mateusz Jędrosek, Dawid Koza, Dawid Rzepka, Dominik Jureczka.

LKS Grzegorzowice:
Marek Lepiosz - Arkadiusz Karasek, Michael Kiszka, Peter Szczuka, Patryk Dańko, Michał Bortel, Patryk Pendziałek, Łukasz Lepiorz, Dominik Kiszka, Krzysztof Kić, Robert Doleżałek.
Rezerwowi: Dawid Morwin, Kamil Bortel, Adam Jurecki.

Sędziował: Sławomir Kozioł

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Bobas (37.30. * .67) 15.05.2013 22:06

on może...

~Morwin (217.173. * .250) 12.05.2013 12:58
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Morwin